Začiatok natáčania filmu Black Adam je posunutý. Čo k tomu povedala hlavná hviezda Dwayne Johnson?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Po úspešnom filme Shazam! nás okrem pokračovania čaká aj ďalší film, ktorý je s hrdinom Shazamom spojený. Film Black Adam s rovnomennou hlavnou postavou má prísť do kín na ďalší rok v zime, avšak v dôsledku koronavírusu bude možno natáčanie posunuté. To by mohlo filmu zmariť pôvodné plány. Kedy sa podľa Dwayna Johnsona, predstaviteľa hlavnej postavy filmu, natáčanie začne?

black adam od dc
Zdroj: pinterest.com, deviantart.com

Čo na to vraví The Rock?

Film sa pôvodne plánovalo začať natáčať niekedy v júli. Obľúbený herec The Rock vo svojom živom vysielaní na Instagrame ale upresnil svojím fanúšikom nové informácie ohľadom tohoto filmu s takýmto vyjadrením:

„Stále plánujeme natáčať niekedy koncom leta, pravdepodobne sa to posunie na koniec augusta, alebo september. Tento projekt mi je veľmi blízky a má špeciálne miesto v mojom srdci, takže sa neviem dočkať, kedy s ním začneme.“

Nielen v Amerike to v tomto čase nevyzerá dobre, a preto je viac-menej isté, že ak sa nestane zázrak, natáčanie sa posunie minimálne o 1 až 2 mesiace. The Rock na tomto filme pracuje od roku 2008, tak snáď mu nebude vadiť počkať ešte o niečo dlhšie. Film má vyjsť na ďalší rok v decembri, čiže aj ak sa posunie natáčanie, je ešte dostatok času všetko stihnúť do dátumu premiéry.

Zdroj: behance.net

Kto je vlastne Black Adam?

Black Adam je fiktívny superzloduch vytvorený spoločnosťou DC Comics. Jeho úhlavným nepriateľom je Captain Marvel/Shazam. Pôvodne to bol skorumpovaný princ v starovekom Egypte, ktorému boli dané rovnaké schopnosti, aké ma superhrdina Shazam. Neboli to však schopnosti od gréckych bohov, ako v prípade Shazama, ale od egyptských. Od tých čias bojuje proti Shazamovi a jeho rodine až do dnešných čias, čo zrejme uvidíme aj vo filme.

Black Adam bude určite zaujímavou snímkou, ktorá nám ukáže veľkú dávku akčných scén a mágie. Treba len dúfať, že natáčanie sa už viac neposunie a film si pozrieme v stanovenom termíne. V kinách sa bude dať pozrieť od 22. decembra 2021. Tento rok sa ale môžeme tešiť ešte na pokračovanie filmu o princeznej Amazoniek Diane, ktorú uvidíme vo filme Wonder Woman 1984. Ten bude mať premiéru 14. augusta.

Ste smutní, že je natáčanie filmu Black Adam posunuté? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroje: screenrant.com, wikipedia.org, postavy.cz

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -