Prvý teaser na tretiu sériu Stranger Things odhaľuje názvy epizód!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Minulý rok sme si na Halloween mohli užiť druhú sériu seriálu Stranger Things, ktorý svojou atmosférou patrí práve do tohto obdobia. Bohužiaľ, tento rok nám Netflix žiadne pokračovanie nepriniesol, pretože jeho produkcia trvá o niečo dlhšie. Tretia séria však určite zavíta na obrazovky už budúci rok, pravdepodobne niekedy okolo leta.

Už pred nejakým časom bolo dokonca potvrdené, že sa dočkáme ôsmych častí. Okrem iného sme sa dozvedeli, že deti v seriáli čaká ďalší časový skok, pričom sa presunú na strednú školu. Producent seriálu Shawn Levy taktiež potvrdil aj to, že Eleven a Kali nie sú jediné experimenty na svete. Tretia séria sa tak určite bude zaoberať hľadaním ostatných podobných detí.

Teaser na tretiu sériu Stranger Things

Čakať nás má aj nový záporák, ktorý konečne nebude robiť zle iba Willovi Byersovi, takže si bude môcť trocha vydýchnuť. Mind flayer/Tieňové monštrum je však stále medzi nami a je otázne, či je ešte nejakým spôsobom prepojené s Willom. Ohľadom potencionálnych nepriateľov sme dokonca napísali aj samostatný článok, ktorý určite stojí za prečítanie.

Viac nám však môže prezradiť prvý teaser, ktorý Netflix vypustil ešte len dnes v noci. Podobne, ako pri minulej sérii, aj tentoraz nám odhaľuje názvy všetkých epizód! Tie znejú nasledovne:

  1. Suzie, Do You Copy?
  2. The Mall Rats
  3. The Case of the Missing Lifeguard
  4. The Sauna Test
  5. The Source
  6. The Birthday
  7. The Bite
  8. The Battle of Starcourt

Veľa sa z týchto názvov vyčítať nedá, no hneď dva z nich odkazujú na určité miesto v Hawkinse. Dôležité momenty tretej série sa tak pravdepodobne budú odohrávať v novom nákupnom centre Starcourt Mall, na ktorý odkazuje aj „falošná“ reklama, ktorú nájdete na tomto odkaze. Práve na tomto mieste by mal dokonca pracovať Steve Harrington, jedna z hlavných postáv seriálu.

Ako sa vám páčil prvý teaser, ktorý odhaľuje názvy častí? Zaujala vás niektorá z nich?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -