Návrat filmu Inception do kín prinesie množstvo bonusov, vrátane prvého traileru na Dunu

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Počiatok chystá návrat do kín

Aj napriek tomu, že situácia okolo celosvetovej pandémie koronavírusu je v Spojených štátoch ešte stále kritická, Tenet režiséra Christophera Nolana bude prvým hollywoodskym veľkofilmom, ktorý otvorí kiná. Aj napriek veľkej snahe režiséra bolo štúdio Warner Bros. nútené film niekoľkokrát odložiť, raz dokonca úplne stratil svoj dátum vydania.

Aktuálne sa situácia má tak, že 70 krajín vrátane Kanady a niekoľkých v Európe film uvidí 26. augusta. O týždeň neskôr sa premiéra chystá aj pre “vybrané miesta” v Spojených štátoch. Medzitým sa kiná po celom svete vrátane tých slovenských rozhodli nalákať divákov späť do kinosál pomocou premietania starších obľúbených titulov.

Tenet
Zdroj: imdb.com

V tuzemských kinách sa tak opäť ukázali filmy ako Interstellar, Hviezdne vojny: Epizóda V – Impérium vracia úder, trilógia Temný rytier, trilógia Pán prsteňov, celá sága Harry Potter a mnoho ďalších. Situáciu využil aj už spomínaný Warner Bros., ktorý sa rozhodol vrátiť Nolanov Počiatok (Inception) späť do kín.

Film totiž len nedávno oslavoval jubilejné 10. výročie od vydania v kinách. Zároveň ide o excelentný marketingový ťah pre Nolanov pripravovaný epos Tenet. Do kín na Počiatok sa okrem unikátneho zážitku však oplatí zájsť aj kvôli „exkluzívnemu náhľadu na vybrané filmy z pripravovaného kádru spoločnosti Warner Bros.“. A my sme konečne zistili, ktoré filmy medzi ne patria.

Zdroj: wallpaperscraft.com

Prvý trailer na Dunu a mnoho ďalšieho

V prvom rade uvidíme rozšírený náhľad na Tenet, ktorý mal byť pôvodne ukázaný na zrušenom CinemaCon 2020 v Las Vegas ešte niekoľko mesiacov dozadu. Nepochybne veľkým lákadlom je odhalenie prvého traileru na Dunu režiséra Denisa Villeneuve, ktorý by mal taktiež prísť s návratom Počiatku do kín.

Posledným zmieneným trailerom je Wonder Woman 1984, no ten bude určite vypustený na internet počas online akcie DC FanDome (22. august). Okrem toho by sme sa mali dočkať akéhosi intra od samotného Christophera Nolana a krátkeho filmu z tvorby filmu Počiatok. Túto skutočnosť potvrdilo už niekoľko kín v Dánsku a Portugalsku. Dobrou správou je, že by sme sa tohto obsahu mali dočkať aj na Slovensku.

Duna
Zdroj: imdb.com

Sieť kín CINEMAX potvrdila, že od 12. augusta do 19. augusta budú každý deň v bratislavskej sále IMAX premietať Počiatok k jeho 10. výročiu. V Spojených štátoch sa týchto premietaní dočkajú až 21. augusta, pričom pôvodne to malo byť už 17. júla (Návrat Počiatku do kín mal nahradiť pôvodný dátum vydania Tenetu).

Všetko teda nasvedčuje tomu, že novú ukážku z Tenetu, prvý trailer na Dunu, nový trailer na Wonder Woman 1984 a ďalší bonusový obsah uvidíme aj v bratislavskom IMAX. Už na minuloročnom premietaní Star Wars: Vzostup Skywalkera sme predsa videli približne 6-minútovú scénu z filmu Tenet.

Tak čo, vidíme sa na premietaní Počiatku? Tešíte sa na nové ukážky a trailery? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentárov!

Zdroj: trailer-track.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -