Prvý trailer na pokračovanie filmu Jumper hovorí, že YouTube predstavuje konkurenciu pre Netflix a Amazon!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Je tu vôbec niekto, kto by nepoznal sci-fi film Jumper z roku 2008? V hlavnej úlohe sme videli mladého Haydena Christensena, a po jeho boku sa ukázal legendárny Samuel L. Jackson. Snímka bola prepadákom ako po finančnej stránke, tak aj v hodnoteniach (Na Rotten Tomatoes sa dočkala úbohých 16%). Aj napriek tomu si ju však diváci obľúbili, a patrí medzi nezabudnuteľné výtvory režiséra Dougha Limana (Na hrane zajtrajška, Agent bez minulosti). Ešte minulé leto sme vám však dali vedieť, že sa do tohto sveta opäť vrátime. Stane sa tak prostredníctvom seriálu Impulse, ktorý v knižnej sérii od Stevena Goulda predstavuje dejové pokračovanie. Po dlhých desiatich rokoch sme tak konečne dočkali – Prvý trailer je totižto vonku!

Herečka Maddie Hasson ako Henry Coles, Zdroj: denofgeek.com
Herečka Maddie Hasson ako Henry Coles, Zdroj: denofgeek.com

Prvý trailer na pokračovanie filmu Jumper

Seriál Impulse bude mať 10 hodinových epizód, a všetky uvidíme na platforme YouTube Red. Prvý trailer zatiaľ vyzerá úžasne, čo znamená, že YouTube Originals seriály predstavujú priamu konkurenciu pre Netflix alebo Amazon. Uvidíme teda, čo si pre nás ešte v budúcnosti pripravia. Poďme však späť k seriálu. O réžiu sa samozrejme postará Dough Liman, ktorý týmto počinom rozšíri svoje univerzum. Samotnou showrunnerkou série bude Lauren LeFranc a o výkonnú produkciu sa postará Gene Klein spolu s Limanom. V seriáli uvidíme pomerne neznáme tváre, a to Maddie Hasson, Missi Pyle, Sarah Desjardins, Enuka Okuma, Craiga Arnolda a Davida James Elliotta.

Samotný príbeh seriálu Impulse bude založený na 16 ročnej tínedžerke Henry Coles, ktorá sa práve presťahovala do mestečka Reston v New Yorku. Poznáte to – Nové mesto, nová škola, noví ľudia, žiadny kamaráti a totálna izolácia. Všetko sa však zmení po traumatickom zážitku, ktorý v Henry prebudí niečo, čo sa v nej skrývalo naozaj hlboko. Neuveriteľnú silu, ktorú nedokáže kontrolovať. Podľa všetkého tak pôjde o ďalší „teen“ seriál, ktorému určite treba dať šancu. Adaptovaný bude z tretej knihy série Jumper, zatiaľ čo film z roku 2008 bol adaptáciou prvej knihy.

Premiéry by sme sa na YouTube Red mali dočkať už toto leto. Tak čo, zaspomínate a dáte tejto show šancu?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -