Prvý trailer na pokračovanie hororu Unfriended nás pripája na Dark Web!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ešte v októbri minulého roku sme vám písali o tom, že sa pokračovanie úspešného hororu Odobrať z priateľov/Unfriended natočilo a odpremietalo v tajnosti. Neskôr, v marci tohto roku sme sa dozvedeli jeho oficiálny názov, ktorý nám jasne prezradil, na čo sa zameria príbeh – Unfriended: Dark Web. Pokiaľ si na film nedokážete spomenúť, išlo o nízkorozpočtový horor od štúdia Blumhouse, ktorý sa celý odohrával na obrazovke počítaču. Ako je tomu u Blumhouse Productions zvykom, film zarobil pomerne veľké peniaze a pokračovanie tak bolo ohlásené ešte krátko po premiére jednotky. Dnes tu už máme aj prvý trailer, ktorý konečne odhalil očakávaný dátum premiéry!

Pokračovanie hororu Unfriended je tu!

Prvý trailer nám jasne potvrdil, že sa nejedná o priame pokračovanie, ale o úplne iný príbeh. Ten sa však moc neodlíši od toho, čo priniesla prvá časť. Stále ostaneme nalepení na obrazovkách, no tentokrát od nájdeného počítača. V ňom nájde hlavná postava záhadné súbory, ktoré ho zavedú až do hlbokých vôd tej najnebezpečnejšej časti internetu – Dark Web. Rôzne videá únosov, vrážd alebo mučení však nie sú nič v porovnaní s tým, čo čaká hlavné postavy. Tie si to totižto zažijú na vlastnej koži. Praví majitelia notebooku totižto po celý ten čas sledujú a odpočúvajú hlavné postavy, ktoré sú spolu na linke. Pokiaľ sa odpoja, zomrú.

Film Unfriended: Dark Web bude režisérskym debutom Stephena Susco, ktorý sa v minulosti postaral o scenár americkej verzie hororu Nenávisť a jeho pokračovania. Hlavnú postavu stvárnil Colin Woodell (Unsane), spolu s Betty Gabriel (Uteč) a Stephanie Nogueras (The Magicians). Produkciu má na starosti známa spoločnosť Blumhouse na čele s Jasonom Blumom. Film Odobrať z priateľov mal pod produkciou Blumhousu rozpočet 1 milión dolárov, zatiaľ čo zarobil neuveriteľných 64 miliónov dolárov.

Myslíte, že bude pokračovanie dosahovať rovnakých kvalít, ako prvá časť? Americká premiéra je naplánovaná na 20. júla 2018!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -