Tretia séria reality šou The Circle od platformy Netflix dostala dátum vydania a nový trailer

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Netflix reality šou The Circle – dátum vydania a trailer

Kruh influencerov sa opäť rozrastá s prichádzajúcou treťou sériou populárnej Netflix reality šou The Circle a my poznáme jej dátum vydania. Dočkáme sa jej už o pár dní, a to 8. septembra, keď streamovací gigant vydá prvé štyri epizódy. Následne bude šou vychádzať každú stredu až do veľkého finále, ktoré je naplánované na 29. septembra.

Vráti sa aj hostiteľka a rozprávačka relácie, víťazka ocenenia Critics Choice Award, Michelle Buteau. Jej uštipačné poznámky nás teda budú sprevádzať aj najnovšou sériou. Reality šou The Circle od Studio Lambert a Motion Content Group bola predĺžená aj o ďalšie dve série, na ktoré sa v budúcnosti môžeme tešiť. Podľa štatistík Netflixu si druhú sériu pozrelo za mesiac jej vydania 14 miliónov domácností. Pretrhne nová séria tento rekord?

reality show Netflix - The Circle
Zdroj: vocal.media

O čom je reality šou The Circle?

The Circle sa zameriava na dojmy a vzťahy bez fyzického kontaktu. Súťažiaci sa nasťahujú do budovy, kde každý dostane svoj vlastný apartmán. Následne si vytvoria profil na exkluzívnej sociálnej sieti, v ktorej sú iba ďalší účastníci. Tu ale prichádza háčik. Môžu hrať ako oni sami, alebo si vytvoriť úplne inú personu s úplne iným výzorom.

Súťažiaci sa zúčastňujú rôznych hier a spoločne komunikujú prostredníctvom textových správ. Vytvárajú vzťahy a priateľstvá a následne sa musia hodnotiť na základe sympatií. Kto nie je dostatočne obľúbený, opúšťa súťaž a nahrádza ho niekto nový. Výhercom stotisíc amerických dolárov sa stáva ten, koho si ostatní súťažiaci obľúbia najviac.

Nový trailer

Okrem nového dátumu sme po novom dostali aj nový trailer, ktorý odhaľuje, akí súťažiaci sa v tretej sérii objavia. Vidíme aj nové hry a prekážky, ktoré si pre nich tvorcovia pripravili a odznievajú klasické hlášky. Objavia sa aj takí, čo si vytvoria falošný profil a skrývajú sa za úplne iným človekom. Trailer si môžete pozrieť vyššie.

Tešíte sa na tretiu sériu populárnej Netflix reality šou The Circle? Ako sa vám páčia noví súťažiaci? Vaše dojmy a názory nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: deadline.com, youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -