Vianočný deň s REPUBLEAGUE! Chýbať nebude Wingman turnaj či showmatch dvoch národov – Česko vs. Slovensko

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Vianočný stream s REPUBLEAGUE

Do kalendárov si poznačte dátum 22. 12. 2021! V tento deň si pre vás v REPUBLEAGUE pripravili vianočný stream, ktorý bude okrem iného obsahovať aj Wingman turnaj či showmatch (alebo snowmatch?) dvoch národov – Česko vs. Slovensko!

Začiatok streamu je naplánovaný na 14:00 kedy si rozoberieme celodenný program, pokecáme so streamermi o rôznych témach a zahráme nejaké hry v uvoľnenej atmosfére.

O 16:00 bude nasledovať Twitch Recap pre rok 2021! Ukážeme si tie najlepšie tohtoročné klipy, ktoré môžete posielať aj vy! Spravíme si rebríček tých NAJ klipov a ľudí, čo nám pošlú tie najlepšie klipy odmeníme. Kde posielať tie najlepšie klipy? Cez Discord do roomky – twitch-clips!

REPUBLEAGUE
Zdroj: lancraft.cz

Wingman turnaj

Nasledovať bude Wingman turnaj, ktorý začína o 17:00. Registráciu čoskoro spustíme, tak nezabudni sledovať náš Instagram! Tam sa dozviete aj o aké ceny budete súťažiť.

V čase 19:30 sa presunieme z nášho pohodového streamu do virtuálneho štúdia na grandfinále Wingman turnaja vo formáte BO3, ktoré si užijete s našou komentátorskou dvojkou: Jozef „Joshua“ Dekan a Šimon „SajmoN“ Nemček.

Showmatch Česko vs. Slovensko

O 20:30 začne už spomínaný showmatch Česko vs. Slovensko, v ktorom budete môcť vidieť známe mená, ktoré budeme postupne odhaľovať na našich sociálnych sieťach! A áno! Bude sa hrať 5v5!

Celý stream bude vysielaný na Twitch.tv/REPUBLEAGUE_sk!

Dúfame, že sa zastavíte v stredu na streame a užijete si deň plný vianočnej zábavy :)

Na záver tu pre vás máme ešte fragmovie z 2. sezóny REPUBLEAGUE TIPOS!

Zdroj: lancraft.cz

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -