Filmy

Režisér Star Wars: The Last Jedi vám v novom videu zo zákulisia ukáže, aké to bolo nakrúcať Epizódu VIII!

Pozrite si nové video zo zákulisia Star Wars: The Last Jedi z pohľadu režiséra Riana Johnsona!

Už o 50 dní k nám príde najočakávanejší film roka menom Star Wars: The Last Jedi. Pochopiteľne ide o dlho očakávanú ôsmu epizódu z tejto legendárnej série. Fanúšikovia už netrpezlivo dva roky čakajú, ako sa budú osudy nových aj starých postáv ďalej vyvíjať. No a štúdiá Disney a Lucasfilm si veľmi dobre uvedomujú, aký veľký hit majú v rukách. Propagovať ho je teda pochopiteľne nutné.

Ako to ale urobiť tak, aby dali von čo najmenej informácií? Zverejnili ďalšie video zo zákulisia, za čo osobne tieto štúdiá chválim. Ak sú tu totižto nejakí fanúšikovia, ktorí už nechcú vidieť z filmu nič, toto video opäť moc neukazuje. Ukazuje nám však zaujímavý pohľad na natáčanie, keďže je celé video o režisérovi Epizódy VIII, Rianovi Johnsonovi. Aké teda bolo natáčanie najnovšej Star Wars kapitoly podľa vizionárskeho režiséra a veľkého fanúšika tohto univerza?

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=gHgBk2fLLHY]

Johnson nám samozrejme sľubuje, že to čo uvidíme v jeho epizóde bude niečo neočakávané. Herci nás už niekoľkokrát upozornili, že nie všetci budú s najnovšou epizódou šťastní, no že inak tento príbeh byť nemohol. “Keď som si prečítal scenár, okamžite som išiel za režisérom a povedal mu: Absolútne nesúhlasím s každou zmenou čo ste mojej postave urobili” prezradil Mark Hamill predstaviteľ Luka Skywalkera v rôznych interview. Uvidíme teda, čo všetko sa na nás vlastne valí, jedno je ale jasné. Tvorcovia nás pripravujú na rovnako šokujúcu no zároveň odlišnú epizódu ako pri Empire Strikes Back, no a to je podľa nás naozaj úžasné. Ak sú tu teda stále nejakí Star Wars neprajníci, čo si myslia, že nová séria bude len kopírkou tej starej, vyzerá to tak, že prekvapení budú nakoniec práve oni. Všetko sa však odhalí už 14. decembra!

Ste radi že najnovšiu epizódu režíruje Rian Johnson? Myslíte, že The Last Jedi sa zapíše ako jedna z najlepších Star Wars epizód? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

  Filmy

  Film Morbius nakoniec tento rok neuvidíme. Koľko musí upír počkať?

  Filmy

  Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

  Filmy

  Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

  Pridaj komentár