Filmy

Pozrite si prvé minúty filmu Rings, po ktorých kvôli Samare už nikdy nevstúpite na palubu lietadla!

Pred pár dňami som písal článok o tom, že si môžete pozrieť prvých 5 minút z filmu Ring vs Grunge. Pri Kruhu ostaneme, rovnako ako aj pri online prvých minútach filmu. Paramount Pictures totižto vydalo prvé 3 minúty filmu Rings, ktorý v kinách uvidíme už od zajtra! Máme teda možnosť vidieť celú scénu, ktorá nás v traileri naozaj zaujala. Samara sa totižto objaví v lietadle! Z VHS rovno do tabletov na sedadlách lietadla a do palubnej dosky, to je teda pokrok!

O čom bude film Rings?

Bude sa teda jednať o tretí diel série, a ako sme už minule písali, nebude to prequel, ale plnohodnotný sequel. Zatiaľ čo legendárny prvý diel režíroval Gore Verbinski, od ktorého tento rok uvidíme horor A Cure for Wellness, tretí kruh má na starosti režisér F. Javier Gutierrez. O príbehu série Rings asi veľa písať nemusím. Poznáte to predsa. Pozriete si kazetu, zazvoní vám telefón, a operátorka vám oznámi, že o 7 dní zomriete. Miesto toho aby vám o tých 7 dní pekne zaklopala, radšej neslušne vylezie z televízora. A potom zomriete, mali ste predsa 7 dní na to sa pripraviť. Rovnaký príbeh neminie ani tretí Kruh. Miesto VHSka sa však Samara konečne digitalizovala, a uvidíme ju aj v mailoch (možno na torrentoch).

Ako som písal, Kruhy uvidíme v kinách už od zajtra, 02.02.2017!

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  Filmy

  Kto všetko bude členom tímu vo filme Avengers 5 a čo zatiaľ o filme vieme?

  Pridaj komentár