Pozrite si prvé minúty filmu Rings, po ktorých kvôli Samare už nikdy nevstúpite na palubu lietadla!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pred pár dňami som písal článok o tom, že si môžete pozrieť prvých 5 minút z filmu Ring vs Grunge. Pri Kruhu ostaneme, rovnako ako aj pri online prvých minútach filmu. Paramount Pictures totižto vydalo prvé 3 minúty filmu Rings, ktorý v kinách uvidíme už od zajtra! Máme teda možnosť vidieť celú scénu, ktorá nás v traileri naozaj zaujala. Samara sa totižto objaví v lietadle! Z VHS rovno do tabletov na sedadlách lietadla a do palubnej dosky, to je teda pokrok!

O čom bude film Rings?

Bude sa teda jednať o tretí diel série, a ako sme už minule písali, nebude to prequel, ale plnohodnotný sequel. Zatiaľ čo legendárny prvý diel režíroval Gore Verbinski, od ktorého tento rok uvidíme horor A Cure for Wellness, tretí kruh má na starosti režisér F. Javier Gutierrez. O príbehu série Rings asi veľa písať nemusím. Poznáte to predsa. Pozriete si kazetu, zazvoní vám telefón, a operátorka vám oznámi, že o 7 dní zomriete. Miesto toho aby vám o tých 7 dní pekne zaklopala, radšej neslušne vylezie z televízora. A potom zomriete, mali ste predsa 7 dní na to sa pripraviť. Rovnaký príbeh neminie ani tretí Kruh. Miesto VHSka sa však Samara konečne digitalizovala, a uvidíme ju aj v mailoch (možno na torrentoch).

Ako som písal, Kruhy uvidíme v kinách už od zajtra, 02.02.2017!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah