Ryan Reynolds zazdieľal prvý náhľad do sci-fi filmu The Adam Project od Netflixu

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Pripravované sci-fi The Adam Project na seba upozorňuje každý jeden týždeň, pričom nám Ryan Reynolds konečne ukázal aj prvý náhľad do filmu v dvoch nových fotografiách.

Netflixová novinka o cestovaní v čase vyzerá ako sľubný projekt, do ktorého sa upísala hŕstka nových hercov. Okrem Reynoldsa sa na malej obrazovke predstavia Jennifer Garner, Zoe Saldana a Mark Ruffalo. Režisérom je Shawn Levy (Noc v múzeu, Stranger Things), ktorému scenár napísal Jonathan Tropper.

The Adam Project
Zdroj: joblo.com

Ryan Reynolds odhalil dve nové fotografie z filmu The Adam Project

V posledných rokoch môžeme Reynoldsa zaradiť na zoznam skutočne zaneprázdnených umelcov, a ako sa ukázalo, herec neplánuje poľaviť ani na začiatku novej dekády.

Z jeho minulých projektov stoja za zmienku jednoznačne filmy ako Deadpool, Deadpool 2, Zabijakov osobný strážca, Detektív Pikachu, 6 Underground alebo Život. Má za sebou aj tri pripravované filmy Zabijakov osobný strážca 2, Free Guy a Red Notice, ktoré sú momentálne v štádiu postprodukcie.

Pracovitosť tejto hereckej hviezde teda nechýba, čomu dôkazom je aj začiatok natáčania filmu The Adam Project, z ktorého Reynolds na sociálnej sieti Instagram zazdieľal dve exkluzívne fotografie. Na prvej môžeme vidieť Reynoldsa na prechádzke lesom s mladým hercom Walkerom Scobellom. Druhá snímka je naopak zákulisná a vidieť na nej Reynoldsa v zakrvavenej košeli.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ryan Reynolds (@vancityreynolds)

Oficiálna synopsa filmu:

“Adam Reed, 13 rokov, stále trucuje nad náhlou smrťou svojho otca. V jednu noc vchádza do garáže, v ktorej nájde ukrytého zraneného pilota. Z tohto neznámeho pilota (Ryan Reynolds) sa vykľuje staršia verzia Adama z budúcnosti, kde je cestovanie časom vo svojich počiatkoch. Adam starší riskoval všetko, aby sa vrátil v čase na tajnú misiu a spoločne sa obaja musia vydať na dobrodružstvo do minulosti, aby našli svojho otca, napravili sled udalostí a zachránili svet.”

Film The Adam Project už od svojich počiatkov znie ako poriadne šialený kúsok, na ktorý sa rozhodne oplatí čakať. To sa nám potvrdzuje každou novou informáciou, ktorú ohľadom neho dostaneme. Zároveň tiež aj s rozrastajúcim sa hereckým obsadením, ako aj novými fotografiami priamo z filmu. No na prvý trailer si budeme musieť pravdepodobne ešte chvíľu počkať.

Čo hovoríte na sci-fi film The Adam Project od Netflixu, v ktorom sa objaví aj Ryan Reynolds? Páči sa vám prvý náhľad do filmu, aj keď veľa neodhalil? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: instagram.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -