FilmyVýber šéfredaktora

Disney obnoví legendárne série ako Sám doma či Noc v múzeu! Čo ešte uvidíme?

Určite ste zachytili, že v roku 2017 sa filmová a televízna divízia štúdia 21st Century Fox ocitla na trhu na predaj. Vtedy sa začal peňažný boj hneď niekoľkých spoločností, ktoré mali o kúpu záujem. Vo finále však ostali len Comcast a monopol Disney. O všetkom rozhodlo enormných 71 miliárd amerických dolárov, ktoré ponúklo štúdio Disney.

Trvalo to síce viac ako rok, no dnes myšiak vlastní práva ku franšízam ako Avatar, Planéta opíc, Votrelec či Kingsman. A štúdiu Marvel Studios sa samozrejme konečne dostali do rúk práva na tímy X-Men a Fantastická štvorka. Aby sme nezabudli, už koncom tohto roka sa Disney rozrastie o vlastnú streamovaciu službu

Sám doma a Noc v múzeu

Sám doma a Noc v múzeu, Zdroj: forbes.com, empireonline.com

Sám doma a Noc v múzeu na Disney+…

Platforma Disney+ má byť spustená už 12. novembra 2019. Obsahovať bude filmy a seriály od štúdií Disney, Walt Disney Animation Studios, Pixar, Marvel Studios, Lucasfilm, 21st Century Fox, Fox Searchlight Pictures či Blue Sky Studios. Dokonca sa bude predávať v balíku so službou Hulu a športovým programom ESPN+. A túto kombináciu si predstavujeme ako niečo, čo skôr či neskôr zosadí z trónu Netflix a HBO GO.

Najnovšie malo štúdio Disney prezentáciu ohľadom ich výnosov za tretí kvartál roku 2019. Tam sa nachádzal aj výkonný riaditeľ Bob Iger, ktorý prezradil pár zaujímavých informácií. Potvrdil, že na platforme Disney+ chcú dať druhý dych hneď štyrom titulom od Foxu. Nimi sú Sám doma, Noc v múzeu, Dvanásť do tucta a Denník slabocha. Na Slovensku sú tieto série naozaj známe, keďže ich slovenské televízie hrajú dookola ako pokazené rádio.

Denník slabocha a Dvanásť do tucta

Denník slabocha a Dvanásť do tucta, Zdroj: katietalkscarolina.com, justwatch.com

Bližšie informácie sme sa o projektoch bohužiaľ nedozvedeli. Zamýšľajú z nich spraviť nové filmy, alebo sa rovno dočkáme seriálov? Taktiež nevieme, kedy ich vlastne uvidíme. Trúfame si však povedať, že v znovuzrodení Noci v múzeu neuvidíme Bena Stillera tak isto, ako sa do Dvanásť do tucta nevráti Steve Martin. Alebo možno ostaneme prekvapení a v Sám doma si krátku scénu strihne legendárny Macaulay Culkin. Uvidíme. 

Čo hovoríte na tieto novinky? Myslíte si, že tieto série boli ukončené v ich najlepšom? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Reštart série Sám Doma na Disney+ spoznal svoju náhradu za Kevina

  FilmyTrailery

  Najnovší trailer k hororu Nenávisť ukazuje svoje krvavé hodnotenie R

  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  Pridaj komentár