Pôvodný seriál HBO LAKERS: VZOSTUP DYNASTIE bude uvedený 8. marca na HBO Max

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

HBO predstavuje postavy seriálu LAKERS: VZOSTUP DYNASTIE (Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty), ktoré presvedčivo stvárnia výborne zvolení herci. Desaťdielny seriál bude uvedený na streamovacej službe HBO Max v utorok 8. marca.

LAKERS: VZOSTUP DYNASTIE je strhujúci seriál zasadený do osemdesiatych rokov minulého storočia, ktorý rozpráva o profesionálnom i osobnom živote členov basketbalového tímu Los Angeles Lakers, jednej z najuznávanejších športových dynastií – tím svojim vedúcim postavením určoval ráz na ihrisku i mimo neho.

Lakers: Vzostup Dynastie
Zdroj: HBO Max

Herecké obsadenie: John C. Reilly ako Jerry Buss, Quincy Isaiah ako Magic Johnson, Jason Clarke ako Jerry West, Adrien Brody ako Pat Riley, Gaby Hoffmann ako Claire Rothman, Tracy Letts ako Jack McKinney, Jason Segel ako Paul Westhead, Julianne Nicholson ako Cranny McKinney, Hadley Robinson ako Jeanie Buss, DeVaughn Nixon ako Norm Nixon, Solomon Hughes ako Kareem Abdul-Jabbar, Tamera Tomakili ako Earlitha „Cookie“ Kelly, Brett Cullen ako Bill Sharman, Stephen Adly Guirgis ako Frank Mariani, Spencer Garrett ako Chick Hearn, Sarah Ramos ako Cheryl Pistono, Molly Gordon ako Linda Zafrani, Joey Brooks ako Lon Rosen, Delante Desouza ako Michael Cooper, Jimel Atkins ako Jamaal Wilkes, Austin Aaron ako Mark Landsberger, Jon Young ako Brad Holland, Rob Morgan ako Earvin Johnson senior a Sally Field ako Jessie Buss.

Lakers: Vzostup Dynastie
Zdroj: HBO Max

Producentom a súčasne režisérom pilotnej časti je Adam McKay, ktorému sekunduje producent Kevin Messick zo spoločnosti Hyperobject Industries. Showrunnerom je Max Borenstein, ktorý sa na seriáli zároveň podieľa ako producent, scenárista a spoluautor. Ďalej sa na tvorbe podieľajú Jim Hecht ako producent, scenárista a spoluautor, Rodney Barnes ako producent a scenárista a Jason Shuman so Scottom Stephensom ako producenti.

Seriál je natočený podľa knihy Showtime: Magic, Kareem, Riley and the Los Angeles Lakers Dynasty of the 1980s od Jeffa Pearlmana.

Zdroj: TS HBO Max

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -