Ďalší Disney+ seriál z MCU. Marvel Studios: Legends preskúma ikonické charaktery a pripraví pôdu pre 4. fázu

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Marvel oznámil, že na Disney+ príde ešte jeden seriál. Marvel Studios: Legends má debutovať na streamovacej službe v januári a pripojí sa k rozsiahlemu radu sérií, na ktoré sa už netrpezlivo tešíme.

Seriál preskúma dôležité postavy a udalosti z MCU, počnúc s Wandou Maximoff a Visionom.

WandaVision dátum vydania
Zdroj: geektyrant.com

Marvel Studios: Legends odhalí históriu našich obľúbených superhrdinov a záporákov

Novinka by mala debutovať 8. januára 2021, kedy na Disney+ nájdeš prvé dve epizódy. Prvá bude zameraná na Wandu Maximoff (Elizabeth Olsen) alias Scarlet Witch, zatiaľ čo v druhej sa tvorcovia zamerali na Visiona (Paul Bettany). Tieto dve epizódy uvidíme len týždeň pred premiérou seriálu WandaVision, ktorý oficiálne odštartuje 4. fázu MCU.

Oficiálna synopsa:

„Pretože sa Marvel Cinematic Universe neustále rozširuje, Marvel Studios: Legends oslavuje a kodifikuje to, čo tomu všetkému predchádzalo. Znova navštívime epických hrdinov, záporákov a okamihy z celého MCU v rámci prípravy na veľmi očakávané príbehy, ktoré ešte len prídu. Každý dynamický segment sa napája priamo do nadchádzajúcej série s premiérou na platforme Disney+, ktorá pripravuje pôdu pre budúce udalosti. Marvel Studios: Legends spája mnoho vlákien, ktoré tvoria bezkonkurenčný filmový vesmír Marvelu.“

Marvel Studios: Legends
Zdroj: elitedaily.com

Bohatá 4. a 5. fáza MCU

MCU sa rozširuje. Nielen s filmami, ale aj s obrovskou dávkou živých predstavení, ktoré budú s filmami úzko späté.

Počas minulotýždňovej prezentácie Disney Investor Day 2020 nás Kevin Feige potešil niekoľkými novými MCU seriálmi – Secret Invasion, Armor Wars, Ironheart a I Am Groot. Pripoja sa tak už k oznámeným seriálom The Falcon and the Winter Soldier, Loki, Hawkeye, Ms. Marvel, She-Hulk, ako aj animovanej sérii What if…?.

Po filmovej stránke sa dočkáme Black Widow, Eternals, ShangChi and the Legend of the Ten Rings, Doctor Strange in the Multiverse of Madness, SpiderMan 3 a Thor: Love and Thunder, ktoré sú súčasťou 4. fázy. Captain Marvel 2, Black Panther 2, Ant-Man and The Wasp: Quantumania a Strážcovia Galaxie 3, ako aj reštarty Blade a Fantastická štvorka, budú už pravdepodobne súčasťou 5. fázy.

Takže v priebehu nasledujúcich rokov toho príde naozaj veľa, čo by mohol využiť práve nadchádzajúci seriál Marvel Studios: Legends. Na výsledok si však ešte musíme počkať a všetko sa nám začne odhaľovať už s príchodom roku 2021.

Plánuješ predplácať Disney+ a dáš šancu aj seriálu Marvel Studios: Legends? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: marvel.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -