Simpsonovci odvysielali vôbec najdlhšiu časť vo svojej 30 ročnej histórii

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Vďakyvzdanie máme za sebou a na počesť tohto sviatku nám tvorcovia seriálu Simpsonovci priniesli špeciálnu epizódu Thanksgiving of Horror. Debutovala 24. novembra a špeciálnou sa stala aj vďaka svojej dĺžke. Táto žltá rodinka nás zabáva od roku 1989 a radí sa medzi najdlhšie vysielané americké seriály.

K dnešnému dňu má na svojom konte 31 sérií a už teraz bola oznámená ďalšia. Už viac ako 30 rokov si môžeme užívať zaujímavé príbehy z mestečka Springfield, kde sa okrem normálnej dejovej línie tešíme aj jednej zaužívanej tradícii – špeciálnej časti „Treehouse of Horror„.

Simpsonovci
Zdroj: bloody-disgusting.com

Čo všetko obsahovali Simpsonovci v najnovšom špeciálnom prínose?

Ako aj iné seriáli, aj Simpsonovci nám cez sviatočné dni ako Halloween alebo Vďakyvzdanie vždy prinesú niečo špeciálne. Nová epizóda, ktorá vo svojom vnútri obsahuje dva vyššie spomínané sviatky, je tomu dôkazom. Tento rok sa tvorcovia rozhodli spojiť dva rozličné celky a pravdepodobne sa im to podarilo.

Epizóda sa delila na tri rozličné príbehy – „A-Gobble-Ypto„, v ktorej sa všetci obyvatelia Springfieldu premenili na moriakov. „The Fourth Thursday After Tomorrow„, kde sa tvorcovia inšpirovali časťou White Christmas zo seriálu Black Mirror a „The Last Thanksgiving„, kde sa musia naše obľúbené charaktery postaviť proti vesmírnej hrozbe v podobe brusnicovej omáčky.

zdroj: ew.com

Tento najnovší kúsok uspel aj po kritickej stránke a odniesol si veľa pozitívnych ohlasov. Niet sa čomu čudovať. Divákov táto šou stále baví, a spojenie Halloweenu a Vďakyvzdania dopadlo pre celý výrobný tím podľa očakávania. Aby toho nebolo málo, táto hororová epizóda sa zaradila na prvú priečku ako najdlhšia epizóda Simpsonovcov v histórii.

Priemerná dĺžka jednej časti sa zvyčajne pohybuje medzi 21 až 24 minútami. Avšak pri tejto špeciálnej časti sme si mohli užiť pár minút sviatočných nočných môr navyše. Celková dĺžka sa vyšplhala na 24 minút a 45 sekúnd.

Videli ste už najnovšiu epizódu kultového seriálu Simpsonovci? Určite stojí za povšimnutie. A ak máte pocit, že Simpsonovci nám už nemajú čo ukázať, špeciálne epizódy sú tomu vždy opakom a fanúšikov vždy dokázali pobaviť. Nemám pravdu?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -