SPIDER-MAN 3: Dozvedeli sme sa meno hlavného zloducha? Má niečo spoločné s Wakandou!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Film Spider-Man: Ďaleko od domova máme za sebou a po jeho úspechu veríme, že súčasťou Štvrtej fázy Marvel Cinematic Universe bude aj jeho pokračovanie – Spider-Man 3. Práve pavúči muž je známy tým, že má v komiksoch a animovaných seriáloch naozaj veľký káder zloduchov.

V MCU sa zatiaľ predstavili (a mihli) mená ako Vulture (Michael Keaton), Shocker (Bokeem Woodbine), Prowler (Donald Glover), Scorpion (Michael Mando), Chameleon (Numan Acar) a Mysterio (Jake Gyllenhaal). Na dva filmy je to zatiaľ veľmi slušný počet a dôležitý je fakt, že pravdepodobne všetky tieto postavy ešte stále žijú.

spider-man
Zdroj: digitalspy.com, mugen.fandom.com, chicagoreader.com, hdwallpapers.in

Aký zloduch sa ukáže v Spider-Man 3?

Pomaly ale isto sa teda schyľuje k zločineckej organizácii Sinister Six, na ktorú sa všetci tak tešíme. Predpokladáme ale, že si šesticu najväčších nepriateľov Spider-Mana nechajú až na neskoršie filmy. Kto by sa teda proti Peterovi Parkerovi mohol postaviť v jeho treťom filme?

Už nejaký ten piatok kolujú chýry a fámy o jednom veľmi známom a obľúbenom zloduchovi, ktorému by v MCU mohli zmeniť jeho pôvod. Reč je o postave menom Kraven the Hunter, vlastným menom Sergei Kravinoff. Už z toho mena je jasne poznať jeho ruský pôvod, ktorého sa možno ani nedočkáme. Jeho príbeh by sa dal totižto vynikajúco spojiť s Black Pantherom a národom Wakandy.

Kraven the Hunter
Zdroj: geektyrant.com

Tieto klebety začali cirkulovať internetom vďaka grafikovi a umelcovi s menom BossLogic, ktorý vytvára nádherné umelecké rendery postáv zo superhrdinských filmov a seriálov. Už niekoľkokrát dokonca spolupracoval so samotným Marvelom, napríklad teraz pri Spider-Man: Ďaleko od domova.

Kraven the Hunter nebude z Ruska?

Podľa jeho zdroja by mohol byť Kraven the Hunter členom bývalého kmeňa z Wakandy, a že by mohol byť predstavený už vo filme Spider-Man 3. Priložil k tomu aj vlastný obrázok, na ktorom do kože Kravena posadil herca Mustafu Shakira. Ten si zahral napríklad v seriáli Luke Cage postavu Bushmastera. Presný popis pod týmto obrázkom znie takto:

„Takže, od zdroja som počul ideu, že by Kraven mohol byť z Wakandy. Z kmeňa, ktorý už neexistuje, pretože bol vyhnaný do exilu členmi kráľovskej rodiny. Pre tento príspevok som spojil Mustafu Shakira s technológiou z Wakandy. Stále musím dať dokopy aj veľkého týpka z Ruska, no najbližšie dni budem vydávať hlavne príspevky z #sdcc.“

Išlo by teda o naozaj veľkú zmenu, keďže Kraven the Hunter je v komiksoch Sovietskym imigrantom. Preslávil sa hlavne vynikajúcim komiksom Kraven’s Last Hunt. Zaujímavosťou je, že Kraven je zároveň nevlastným bratom Dmitriho Smerdyakova a.k.a. Chameleona.

Tak čo, chceli by ste vidieť Kravena v akcii? Podľa nás by bol pre tretí film výbornou voľbou zloducha! 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -