Trailer na film The King’s Man nám odhaľuje pôvod tajnej služby!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Štúdio Fox na internet vypustilo prvý trailer na film The King’s Man… Režisér Matthew Vaughn sa preslávil hitmi ako Kick-Ass či X-Men: Prvá trieda. Keď uspel a v Hollywoode sa stal žiadanejším, svoju pozornosť obrátil na ďalšiu sériu komiksov, ktorú by mohol previesť na filmové plátno v podobe počinu Kingsman: Tajná služba (2015). Sérii sa ďalej darí, pričom teraz sa z nej oficiálne stáva veľkoleposť!

Trailer na film The King's Man
Zdroj: nme.com

Trailer na film The King’s Man

Prvý film podľa komiksov „The Secret Service“ od Davea Gibbonsa a Marka Millara bol veľkým finančným aj kritickým hitom. Divákov oslovil preto, lebo im ponúkol žáner, na ktorý sú už zvyknutí – avšak, s trochou jedinečnosti. Prvý Kingsman film bol ako odviazaný James Bond, štýlový, skvelo natočený, vtipný a s úžasnou choreografiou.

Vďaka úspechu sme sa onedlho dočkali pokračovania s názvom Kingsman: Zlatý kruh (2017), ktorý však neohromil tak ako originál. Teda aspoň kriticky. Z finančného hľadiska sa opakoval masívny úspech, vďaka čomu boli oficiálne ohlásené ďalšie projekty z tohto univerza. A na jeden z nich sa práve pozeráme.

Zdroj: wallpapermaiden.com

Prequel príbeh

Už dlhšie je oznámený film Kingsman 3, ktorý bude priamym pokračovaním Tajnej služby a Zlatého kruhu. Ešte predtým sa však do kín dostane film The King’s Manprequel, ktorý odhaľuje pôvod štýlových zabijakov. Príbeh sa odohráva začiatkom 20. storočia a točí sa okolo „skupiny najhorších tyranov a kriminálnikov histórie,“ ktorí plánujú vojnu, ktorá zabije milióny ľudí.

Ako uvidíte v samotnej ukážke, časť filmu sa bude venovať Prvej svetovej vojne. Tón filmu sa tentokrát taktiež zdá byť viac zameraný na vojnu, smrť a vážnosť.

Hlavné postavy stvárnia herci Ralph Fiennes a Harris Dickinson. Scenár pre nich napísala Jane Goldman, zatiaľ čo o réžiu sa postaral už ostrieľaný Matthew Vaugh. Samotný prequel príbeh by sme si mali pozrieť začiatkom roka 2020.

Trailer na film The King's Man
Zdroj: screenrant.com

Ako sa vám prvý trailer pozdáva? Myslíte si, že novinka dokáže dosiahnuť, ba dokonca prekonať úroveň predchádzajúcich filmov? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: youtube.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -