Across the Spider-Verse sa pýši novými Funko Pop figúrkami. Zároveň nám tak potvrdzuje najdôležitejšie postavy

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Medzi obľúbené zberateľské predmety, najmä ku komiksovkám a fantasy filmom či seriálom, patria Funko Pop figúrky. Od iných, napríklad akčných figúrok, sa líšia tým, že majú veľké hlavy, častokrát na pružinke, a ich proporcie celého tela sú väčšej hlave prispôsobené. A ako inak, vyjdú aj Funko Pop figúrky hlavných postáv z očakávanej animovanej komiksovky Spider-Man: Across the Spider-Verse.

Film je pokračovaním filmu Spider-Man: Into the Spider-Verse (Spider-Man: Paralelné svety). Ten vyšiel štyri roky dozadu a bol veľkým hitom medzi divákmi aj kritikmi. Do hlavných rolí sa vrátia Shameik Moore, Hailee Steinfeld či Jake Johnson. Tešiť sa ale môžeme aj na nové postavy v podaní Issy Rae, Daniela Kaluuyu, Jasona Schwartzmana či Oscara Isaaca (ktorého sme síce v minulom filme videli, ale len v potitulkovej scéne).

Funko Pop figúrky k Across the Spider-Verse

Nové „popky“ nám ukazujú niekoľko postáv, na ktoré sa môžeme tešiť v pripravovanom filme. Niektoré sú pre všetkých, iné sú exkluzívnym výrobkom, ktorý sa bude predávať len vo vybraných obchodoch. V každom prípade, môžeme sa tešiť na Milesa Morales/Spider-Mana ako v obleku, tak aj bez neho. Podobne na tom bude aj Gwen Stacy/Spider-Woman.

Svoju postavičku dostane v dvoch verziách aj Miguel O’Hara/Spider-Man 2099 alebo Pavitr Prabhakar/Spider-Man India. Z pavúčích hrdinov a hrdiniek sa ďalej môžeme tešiť na Bena Reillyho/Scarlet Spidera a Jessicu Drew/Spider-Woman. Cez figúrku dostávame aj doteraz najlepší pohľad na verziu Spider-Mana známu ako Margo/Spider-Byte, ktorá bojuje proti zločinu v kyberpriestore.

spider-man the spot
Zdroj: damrea.com

A nakoniec, medzi popkami sa nachádzajú aj dvaja záporáci. Jedným z nich je Spot, o ktorom je známe, že bude aj záporákom tretej časti s názvom Beyond the Spider-Verse. Druhým je Medieval Vulture, variant záporáka Vultura zo stredoveku, ktorého sme doteraz ešte nevideli. Povráva sa však, že toto je len prvá vlna figúrok a v budúcnosti tak možno uvidíme ešte ďalšie. Všetky postavy si ale pozrieme už 1. júna 2023 na plátnach kín.

Čo vravíte na nové popky k tomuto filmu? Zaobstaráte si nejakú z nich, keď budú aj v našich obchodoch?

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -