FilmyNovinkyOdporúčame

Kto bude režisérom Strážcov galaxie 3? Disney vydalo definitívnu odpoveď!

Režisér Strážcov galaxie 3

Po tom, ako Disney prepustilo režiséra Marvel série Strážcovia galaxie, Jamesa Gunna (kvôli starým tweetom, ktoré obsahovali až príliš čierny humor), internet sa roztrhol s teóriami a chýrmi o tom, kto bude novým režisérom tretieho dielu tejto série. V našom predchádzajúcom článku sa môžete dočítať, prečo presne režiséra vyhodili a aké mená ho mali údajne nahradiť. Teraz sme sa však konečne dočkal odpovede. Disney ohlásilo, kto bude režisérom nového filmu Strážcovia galaxie 3.

Guardians of The Galaxy

Zdroj: collider.com

Rozhodnutie Disney štúdia

Pre niekoho to je prekvapenie, niekto to očakával. Disney sa vrátilo k Jamesovi Gunnovi a znova ho zamestnalo ako režiséra tretieho dielu. James Gunn teda dostal druhú šancu presne tak, ako by každý človek, ktorý ľutuje svoje konanie, mal dostať. Prečo sa teda Disney takto rozhodlo? Tento rozsudok bol vraj spravený už pred pár mesiacmi:

Predseda predstavenstva Walt Disney Studios, Alan Horn, sa po celom incidente s Gunnom niekoľkokrát stretol. Spoločne prediskutovali celú nepríjemnú situáciu. Gunn sa verejne niekoľkokrát za svoje tweety ospravedlňoval a úprimne svoje činy ľutoval. To videl aj Horn a preto sa rozhodol, že nad ním ešte nezlomí palicu a skúsia to znovu. Fanúšikovia tejto série tak môžu jásať a tešiť sa na nové pokračovanie, ktoré vznikne znova pod krídlami otca série, Jamesa Gunna.

James Gunn

Zdroj: batman-news.com

Zdroj: deadline.com

Betka Múcsková
About author

Volám sa Betka, mám 20 rokov a Som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.
  Related posts
  Filmy

  Thanos nie je ani zďaleka najsilnejší zloduch MCU. Dokázal to film Avengers: Endgame

  FilmyTrailery

  Pokračovanie kultovej Perinbaby prichádza po 34 rokoch s prvou ukážkou

  FilmyOdporúčame

  Rebríček TOP 15 najlepšie zarábajúcich filmov za posledných 10 rokov

  Filmy

  Uvidíme hororový film Insidious 5 spolu s hercom Patrickom Wilsonom?

  Pridaj komentár