Máme to potvrdené. Ukončí štvrtá séria Stranger Things príbeh Eleven a jej kamarátov?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Kedy uvidíme štvrtú sériu?

Je nám veľmi ľúto, že tento článok nemôžeme začať vetou: „Štvrtá séria Stranger Things nám už klope na dvere.“ Začiatok produkcie síce odštartoval ešte pred celosvetovou pandémiou koronavírusu, no ani seriál Stranger Things nebol výnimkou. Brány všetkých štúdií museli byť zatvorené a nakrúcania sa obnovujú až teraz, po niekoľkých mesiacoch.

Produkcie niektorých hollywoodskych veľkofilmov už sú opäť v plnom prúde, no obľúbený seriál od Netflixu ešte bohužiaľ neobnovil svoju tvorbu. Tvorcovia bratia Dufferovci sa na túto tému vyjadrili nasledovne:

„Všetci sú nadšení, že sa môžu vrátiť do práce, ale prioritou je bezpečnosť obsadenia a štábu, a to bude diktovať, kedy sa vrátime.“

Ross Duffer teda jasne naznačil, že očakávaná štvrtá séria nepríde tak skoro. Jeho brat Matt Duffer v tom však vidí aj to pozitívne. Všetko zlé je predsa na niečo dobré.

„Mali sme oveľa viac času na prácu na scenároch. Prvýkrát máme napísané všetky scenáre a vieme sa na ne pozrieť ako na celý kus a urobiť úpravy.“

Bude štvrtá séria Stranger Things posledná?

Mysleli ste si, že štvrtá séria Stranger Things bude zároveň tou finálnou? O opaku nás tvorcovia presvedčili v rozhovore so serverom The Hollywood Reporter. Máme oficiálne potvrdené, že príbeh Eleven a jej kamarátov bude pokračovať aj po štvrtej sérii.

„Štvrtá séria nebude koncom. Vieme, čo je koniec a vieme, kedy príde. [Pandémia] nám dala čas sa pozerať dopredu, zistiť, čo je pre túto šou najlepšie. Poskytlo nám to lepšiu predstavu o tom, ako dlho musíme ten príbeh rozprávať.“

Stranger Things tak ešte nekončí a tešiť sa môžeme minimálne aj na piatu sériu. Pokiaľ si o seriáli a nadchádzajúcej štvrtej sérii chcete prečítať viac, určite klikajte na toto vlákno. Jej vydanie síce muselo byť odložené, no tvorcovia sa o to viac môžu zamerať na kvalitu scenáru.

Tešíte sa, že sa do temného sveta Upside Down vrátime aj po štvrtej sérii? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: superherohype.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -