J.J. Abrams prinesie na HBO Max seriál Subject to Change, ktorý sa pokúsi zamotať našu myseľ

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

HBO Max si objednalo novú sériu Subject to Change, o ktorej produkciu sa postará J.J. Abrams (Star Trek: Do temnoty). Známy tvorca napísal aj scenár, avšak showrunnerom bude Jennifer Yale (Legion).

Príbeh diváka zavedie na pôdu vysokej školy, kde sleduje zúfalého študenta a jeho zbrklé rozhodnutie prihlásiť sa na klinické pokusy. Tie sa samozrejme zvrhnú a čaká nás úplne divoké predstavenie ohýbajúce realitu.

J.J. Abrams Subject to Change
Zdroj: dailyexg.com

Subject to Change je nový triler od HBO Max

Pripravovaná séria je najnovší projekt v rámci dohody medzi Abramsom a HBO Max, ktorá toho obsahuje pomerne viac. Abrams by sa mal podieľať aj na novom seriáli Constantine od DC, filmovom spin-offe The Shining, ďalšom DC projekte Justice League Dark a kriminálnom trileri Duster.

„Tkať túto dosť šialenú sieť s Jenn bolo neuveriteľnou zábavou a som jej a všetkým v HBO Max vďačný za príležitosť uviesť tento príbeh do života,“ spomenul J.J. Abrams v oficiálnom vyhlásení.

režisér j.j.abrams
Zdroj: ctvscifi.ca

Projekt by mal byť v dobrých rukách

„Nemôžeme sa dočkať, až prinesieme tento komplexný, oči otvárajúci triler na HBO Max. Divákov privedie na nečakanú jazdu, ktorá predvedie tvorivú brilantnosť J.J. Abramsa, Jennifer a tímu od Bad Robot,“ uviedla Sarah Aubrey, vedúca originálneho obsahu pre HBO Max.

Jennifer Yale môžeme zaradiť medzi nadané scenáristky a na svojom konte má hneď niekoľko kvalitných epizód zo seriálov ako Da Vinci’s Demons, Legion, Outlander alebo Chambers od Netflixu. Naposledy pôsobila ako autorka a producentka seriálu See od Apple.

„Cítila som sa tak privilegovaná, že môžem pracovať s J.J. Abramsom a tímom Bad Robot o rozšírení napínaného príbehu, aby sme vytvorili zamotaný a podnetný triler, v ktorom je možné takmer všetko,“ dodala showrunnerka seriálu Jennifer Yale.

Viac podrobností o tomto fascinujúcom seriáli zatiaľ nevieme, a kedy sa Subject to Change objaví na HBO Max ostáva tajomstvom. O všetkých aktualizáciách ťa budeme informovať.

Sleduješ seriály a dáš šancu novej triler sérii Subject to Change od HBO Max? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -