SUPER BOWL TRAILERY 2018 – Solo, Infinity War, Jurský Svet, Cloverfield, Mission: Impossible, Westworld a mnoho ďalších trhákov vo fantastických ukážkách!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Super Bowl trailery 2018 sú tu!!!

Najdrahšie reklamy na svete. Filmové ukážky preto musia byť rýchle, múdre a zaujímavé! Niektoré štúdiá si priestor zaplatia na krátke oznaménie, niektoré iba ako krátku reklamu pre kompletné trailery. Každopádne, tento rok sme dostali od všetkého trošku. Od klasických 30 sekúnd až po krásnych 90. No a nechýbali ani také prekvapenia, ako kompletné oznámenie filmu a jeho vydania. To všetko sa dozviete už o chvíľu. Poďme na to!

Jurassic World: Fallen Kingdom (Jurský Svet: Zánik Ríše)

Ako prvý na nás vybafol druhý trailer pre dinosaurí hit, Jurský Svet: Zánik Ríše. Práve on sa môže pýšiť ako najdrahší Super Bowl trailer, keďže trvá až 95 sekúnd. Čo nám teda ukázal? Konečne hororový štýl, na ktorý sme čakali, no a veľmi veľa dinosaurích zubov, ktoré sme si zamilovali. Ak ste boli sklamaní z predošlej ukážky, táto vás konečne na film poriadne nabudí!

Red Sparrow (Červená Volavka)

Červená Volavka s Jennifer Lawrence sa v posledných dňoch začala promovať ako divá. Vyzerá to tak, že sa máme tešiť naozaj na niečo poriadne. Kvalitu nám nový Super Bowl trailer rozhodne ukazuje!

A Quiet Place (Tiché Miesto)

Svoje miesto na Super Bowle si našiel aj najzaujímavejší horor tohto roka. Najtichší film roka s hereckým párom Johnom Krasinskim a Emily Blunt prišiel s krásne nastrihanou ukážkou, ktorá nás na film nabudila ešte viac.

Castle Rock

Stephen King tentoraz mieri do TV a pomôže mu v tom J.J. Abrams. Títo dvaja nám teda konečne odhalili prvý pohľad na ich zaujímavý televízny projekt najlepšie ako mohli, reklamou na Super Bowle!

Mission: Impossible – Fallout

Tak ako sme sľubovali tak sa aj stalo! Šiesta Mission: Impossible prišla s 30 sekundovou ukážkou, ktorá odkazovala na novo vydaný plnohodnotný trailer! Táto séria je s každým filmom iba lepšia, a vyzerá to tak, že pravidlo pokračuje aj teraz!

Jack Ryan

Televízna adaptácia známeho agenta sa ukázala s trailerom, ktorý už pár dní behá online. Určite zvláštne rozhodnutie aj tak za ňu zaplatiť takú pálku, no propagácia je propagácia. Každopádne, vyzerá to tak, že televízna stanica Hulu do celej série aj tak nasypala riadne peniaze!

Solo: A Star Wars Story

Konečne! Či sa tento film s marketingom pozabudol netušíme, no 3 mesiace pred premiérou konečne prichádzajú prvé zábery z očakávaného Star Wars filmu! No a nebojte sa, toto dnes nie je všetko. Po obede vyjde aj prvý plnohodnotný trailer, takže toto berte naozaj iba ako raňajky! Ak sa sem však vrátite, určite ho sem pridáme!

Skyscraper

Dwayne „The Rock“ Johnson svoju prácu akčnej megahviezdy do poslednej bodky napĺňa v prvom traileri jeho nového akčného trháku Skyscraper. Vyzerá to ale tak, že teraz nepôjde len o akčné prázdno, ale o potenciálnu vlastnú Smrtonostnú Pascu pre The Rocka! PS: neskôr vyšiel oficiálny trailer

The Cloverfield Paradox

Presnet tak! Absolútne prekvapenie večera! Tretí diel úspešnej série s názvom Cloverfield sa z čista jasna vynoril práve na Super Bowle. Okrem názvu a ukážky však prišiel aj s dátumom vydania. No a keďže sa ukázalo, že film bol robený pre Netflix, tí sa ho rozhodli rovno po Super Bowle vydať! Dámy a páni, tretí Cloverfield je skutočne tu. Ak teda máte Netflix, rýchlo sa navnaďte krátkou ukážkou a môžte začať pozerať! Takto to vyzerá, keď má J.J. Abrams tajomstvá.

Westworld

Druhá séria excelentného seriálu Westworld prichádza vo veľkom. Celkovo druhá ukážka odhaľuje zaujímavý pohľad na vývoj tejto megaúspešnej novinky. Kto prvú sériu videl, vie, že teraz pôjde vo Westworlde naozaj do tuhého!

Avengers: Infinity War (Avengers: Nekonečná Vojna)

Naj naj naj naj naj. Takto sa opisuje Marvelovka Avengers: Infinity War, ktorá príde už začiatkom mája. Je jasné, že bez nej by sa tento rok Super Bowl nezaobišiel a za to sme veľmi radi. Tento trailer ukončil všetky filmové ukážky na tohtoročnom Super Bowle, a urobil to nádherne. Marvel musíme pochváliť, že sa rozhodli iba pre 30 sekúnd, čo je viac než perfektné, keďže určite si nikto z nás tento film nechce pokaziť. Dámy a páni, druhá ukážka pre najočakávanejší film roka, Avengers: Infinity War!

Išlo o neskutočný večer. Či už na Twitteri, na NBC alebo na tribúnach. Našlo sa aj pár sklamaní. Trošku nás sklamala absencia Deadpoola, ktorý zatiaľ marketing zanedbáva. Vynahradil nám to však svojim Twitterom, kedže samotný antihrdina komentoval celý zápas. No a ak sledujete internet, viete, že jeho trailer príde už na Valentína. Škoda, že sa nepredviedli ani iní mutanti z filmu Dark Phoenix. Určite zamrzí aj absencia Venoma. Ten má však svoj trailer už klasifikovaný, čo znamená, že určite sa ho do premiéry Black Panthera dočkáme! Škoda aj absencia Disney a Pixar animákov, no tí majú ešte na promovanie trochu času. Každopádne, pre nás, filmových maniakov išlo o výborný Super Bowl!

Čo vravíte na ukážky? Ktorý trailer vás zaujal alebo prekvapil najviac? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

6 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -