Superman a Lois Lane sa objavia v tohtoročnom Arrowverse crossoveri! Ide o prípravu na nový seriál?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Superman a Lois Lane sa objavia v tohtoročnom Arrowverse crossoveri!

Svet Arrowverse sa skladá z populárnych DC seriálov, ktoré bežia na stanici CW. Začalo to Arrowom a neskôr sa pridal samotný Flash. Po tom ako oba boli mimoriadne úspešné, stanica zistila, že toto je ich vlastný DC svet, ktorý môžu rozpínať ako len chcú. Postupne sa pridali Legends of Tomorrow a sesternica Clarka Kenta, Supergirl. No a síce sme tomu najprv nechceli veriť, tá nám priniesla so sebou aj najväčšieho hrdinu zo stránok DC a to samotného Supermana.

Doteraz si ho však nechávali relatívne pre seba a objavil sa len v pár epizódach Supergirl. Po dnešných správach však toto meno zasadia konečne tam, kam patrí. Superman sa totižto objaví vo veľkom tohtoročnom CW crossoveri vedľa Flasha, Arrowa a po novom už aj Batwoman. Aká v ňom bude jeho rola zatiaľ nevieme, no vraj sa máme tešiť na veľmi epické scény. Vidieť Supermana vo svojej veľkosti medzi ostatnými hrdinami teda určite bude pre mnohých zážitok, no máme pre vás ešte jedno prekvapenie.

Superman prichádza do veľkého crossoveru!; Zdroj: hollywoodreporter.com

Superman aj s Lois Lane!

V crossoveri sa predstaví aj reportérka Lois Lane, Clarkova ikonická komiksová priateľka. Pre mnohých fanúšikov Supermana teda pôjde o naozaj splnený sen, vidieť ich takto spolu vo veľkej udalosti, zvlášť po tom, čo film Justice League moc neoslnil. Naposledy sme televíznu Lois videli v seriáli Smallville, ktorý sa berie ako počiatok dnešných moderných superhrdinských seriálov.

Ak si dobre pamätáte, aj Smallville sa snažil priniesť svoju verziu ostatných superhrdinov a dočkali sme sa tiež pár pekných Justice League epizód. Arrowversu zatiaľ postavy ako Aquaman, Cyborg, Batman alebo Wonder Woman stále chýbajú, avšak takéto novinky značia, že sa ich v kľude môžeme ešte dočkať. Vyzerá to teda tak, že DC má tento rok naplánovanú naozaj peknú udalosť. Už len ostáva čakať na obsadenie novej Lois. No a kto vie, Batwoman sa tiež najprv ohlásila iba ako postava v crossoveri, no neskôr jej dali vlastný seriál. Žeby sme sa pozerali na začiatok novej show so Supermanom a Lois?

Ste radi, že sa Superman ukáže konečne spolu s Flashom a Arrowom? Máte nejaké tipy, kto by mohol hrať novú Lois Lane? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: ew.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -