Seriály

Superman a Lois Lane sa objavia v tohtoročnom Arrowverse crossoveri! Ide o prípravu na nový seriál?

Superman a Lois Lane sa objavia v tohtoročnom Arrowverse crossoveri!

Svet Arrowverse sa skladá z populárnych DC seriálov, ktoré bežia na stanici CW. Začalo to Arrowom a neskôr sa pridal samotný Flash. Po tom ako oba boli mimoriadne úspešné, stanica zistila, že toto je ich vlastný DC svet, ktorý môžu rozpínať ako len chcú. Postupne sa pridali Legends of Tomorrow a sesternica Clarka Kenta, Supergirl. No a síce sme tomu najprv nechceli veriť, tá nám priniesla so sebou aj najväčšieho hrdinu zo stránok DC a to samotného Supermana.

Doteraz si ho však nechávali relatívne pre seba a objavil sa len v pár epizódach Supergirl. Po dnešných správach však toto meno zasadia konečne tam, kam patrí. Superman sa totižto objaví vo veľkom tohtoročnom CW crossoveri vedľa Flasha, Arrowa a po novom už aj Batwoman. Aká v ňom bude jeho rola zatiaľ nevieme, no vraj sa máme tešiť na veľmi epické scény. Vidieť Supermana vo svojej veľkosti medzi ostatnými hrdinami teda určite bude pre mnohých zážitok, no máme pre vás ešte jedno prekvapenie.

Superman prichádza do veľkého crossoveru!; Zdroj: hollywoodreporter.com

Superman aj s Lois Lane!

V crossoveri sa predstaví aj reportérka Lois Lane, Clarkova ikonická komiksová priateľka. Pre mnohých fanúšikov Supermana teda pôjde o naozaj splnený sen, vidieť ich takto spolu vo veľkej udalosti, zvlášť po tom, čo film Justice League moc neoslnil. Naposledy sme televíznu Lois videli v seriáli Smallville, ktorý sa berie ako počiatok dnešných moderných superhrdinských seriálov.

Ak si dobre pamätáte, aj Smallville sa snažil priniesť svoju verziu ostatných superhrdinov a dočkali sme sa tiež pár pekných Justice League epizód. Arrowversu zatiaľ postavy ako Aquaman, Cyborg, Batman alebo Wonder Woman stále chýbajú, avšak takéto novinky značia, že sa ich v kľude môžeme ešte dočkať. Vyzerá to teda tak, že DC má tento rok naplánovanú naozaj peknú udalosť. Už len ostáva čakať na obsadenie novej Lois. No a kto vie, Batwoman sa tiež najprv ohlásila iba ako postava v crossoveri, no neskôr jej dali vlastný seriál. Žeby sme sa pozerali na začiatok novej show so Supermanom a Lois?

Ste radi, že sa Superman ukáže konečne spolu s Flashom a Arrowom? Máte nejaké tipy, kto by mohol hrať novú Lois Lane? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: ew.com

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár