Vyšiel prvý teaser na film We Can Be Heroes od Roberta Rodrigueza. Čo o novom filme prezrádza?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Film We Can Be Heroes má prvý teaser

Netflix vydal teaser na film We Can Be Heroes od Roberta Rodrigueza. Jedná sa o nový superhrdinský film, ktorý nadväzuje na film Dobrodružstvá na planéte detí (anglicky The Adventures of Sharkboy and Lavagirl). Podľa prvej ukážky to vyzerá tak, že sa môžeme tešiť na kopu zábavy a film určite osloví hlavne malých divákov.

Príbeh filmu sa bude točiť okolo mimozemského únosu superhrdinov z našej planéty. Ich deti sa teda musia spojiť a naučiť sa spolupracovať, aby zachránili svojich rodičov a celý svet. Vrátia sa aj obľúbené postavy Sharkboy a Lavagirl tentokrát ako dospelí. Fanúšikovia prvého filmu sa určite tešia na jeho pokračovanie. Teaser si môžete pozrieť pod týmto odstavcom.

Obsadenie a dej

Vo filme sa objaví Yaya Gosselin (Očista), Pedro Pascal (The Mandalorian), Priyanka Chopra Jonas (Quantico), Christian Slater (Mr. Robot), Boyd Holbrook (Logan) a Christopher McDonald (Ballers).

Oficiálna synopsa filmu znie nasledovne:

„Keď mimozemský votrelci unesú superhrdinov zo Zeme, ich deti sú odvezené do vládneho bezpečnostného sídla. Avšak múdre dievča Missy Moreno (Gosselin) nič neodradí od toho, aby zachránila svojho otca superhrdinu Marcusa Morena (Pascal). Missy sa spojí s ostatnými deťmi superhrdinov aby unikli mysterióznej vládnej opatrovateľke, slečne Granade (Jonas). Ak chcú zachrániť svojich rodičov, musia spolupracovať za pomoci ich individuálnych schopností – od elasticity cez manipulovanie časom až po predpovedanie budúcnosti – a vytvoriť mimozemský tím. Plný akcie a srdca.“

Robert Rodriguez opísal film ako Avengerov, až na to, že všetci majú deti. Vyzerá to tak, že nás čaká veľa zábavy a film je vhodný pre celé rodiny. Na streamovacej platforme sa objaví už prvého januára.

Tešíte sa na pokračovanie obľúbeného detského superhrdinského filmu? Čo hovoríte na teaser na film We Can Be Heroes? Vaše dojmy nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -