Očakávané sci-fi Chaos Walking prichádza s oficiálnym trailerom, ktorý je nabitý hereckými hviezdami

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ďalší očakávaný a zároveň oneskorený film Chaos Walking nám ukázal prvý oficiálny trailer. V nadchádzajúcom sci-fi účinkujú Tom Holland (Spider-Man: Ďaleko od domova) a Daisy Ridley (Star Wars: Poslední Jediovia).

O réžiu sa postaral Doug Liman (Na hrane zajtrajška), a ako si budete môcť všimnúť v najnovšej ukážke, skúsenosti s vedecko-fantastickým žánrom mu vôbec nechýbajú.

Trailer pre sci-fi film Chaos Walking:

Naposledy sme sa dozvedeli, že filmové štúdio Lionsgate uvedie Chaos Walking 22. januára 2021. No vzhľadom na to, čo všetko nám rok 2020 prichystal, aj tento dátum je stále otázny a kedykoľvek sa môže zmeniť.

Samotný projekt vznikol ešte v roku 2017, no pôvodne sa s ním tiahlo niekoľko problémov. Po počiatočnom ukončení výroby, kedy si film vyžadoval rozpočet 100 miliónov dolárov, boli naplánované ďalšie drahé opakované dotáčky a v jednom okamihu sa film považoval za nerealizovateľný.

Začiatkom tohto roka však Lionsgate stanovilo nový dátum vydania a okrem vyššie spomenutého hereckého dua sa pred kamerou objavili herci ako Mads Mikkelsen, Demian Bichir, Cynthia Erivo, Nick Jonas, Kurt Sutter, Ray McKinnon a David Oyelowo.

Chaos Walking trailer
Zdroj: ign.com

Oficiálna synopsa:

“V kolónii zvanej Nový svet (New World) bol Todd Hewitt vychovaný k domnienke, že patogén zabil všetky ženy a rozpútal Hluk (Noise), schopnosť počúvať mysle ľudí a zvierat. Neskôr narazí na kúsok ticha a čoskoro objaví zdroj ticha: záhadnú ženu menom Viola Eade – prvú, ktorú kedy stretol. Keď ho prenasleduje fanatický Mayor Prentiss, dvojica objaví tajomnú históriu svojho sveta.”

Príbeh filmu je založený na novele The Knife of Never Letting Go od spisovateľa Patricka Nessa z roku 2008, ktorá patri medzi najpredávanejšie knižné diela (v rámci knižnej trilógie Chaos Walking).

Aj z toho dôvodu sa filmová adaptácia Chaos Walking zaradila na zoznam vysoko očakávaných počinov, a či sa tvorcom podarí zachovať knižnú kvalitu zistíme už v priebehu budúceho roka. Do tej doby si nezabudnite pozrieť aj nový plagát, ktorý debutoval pred pár dňami.

Chaos Walking plagát trailer
Zdroj: movieweb.com

Čo hovoríte na nadchádzajúci sci-fi film Chaos Walking, ktorý nám konečne odhalil prvý oficiálny trailer? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -