Prichádza prvý teaser trailer a nové informácie o Jaegeroch k nadchádzajúcemu filmu Pacific Rim 2!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Legendary Pictures predstavili prvý teaser trailer pre vysoko očakávané pokračovanie Pacific Rim: Uprising, pričom zároveň spustili špeciálne pre tento moment novú webovú stránku, kde nájdeme informácie o piatich nových Jaegeroch. Už pred nejakým časom bol odhalený prvý z nich, Gipsy Avenger, ale dnešným dňom poznáme aj ostatných – Bracer Pheonix, Sabre Athena, Titan Redeemer a Guardian Bravo. Prečítajte si krátky výňatok zo stránky, ktorý ponúka nové detaily ohľadom príbehu:

„Je to už 10 rokov od chvíle, kedy bitka brehov a oceánov začala a nepokoje stále pretrvávajú. Program Jaeger, ktorý zaručil víťazstvo, sa vyvinul na najsilnejšiu celosvetovú obrannú silu v ľudských dejinách. The PPDC zvoláva tých najjasnejších a najlepších, aby povstali a stali sa budúcou generáciou hrdinov. Keď sa vráti hrozba Kaiju, budeme pripravení.“

Na minulosť sa nezabúda, Pacific Rim (2013); zdroj: collider.com

Tieto detaily zo stránky gojaeger sa zaraďujú ku koncu filmu Pacific Rim, ktorého dej sa uskutočnil 12. januára 2025, kedy sme mohli vidieť ako sa obetoval Stacker Pentecost (Idris Elba). Nakoľko je flotila zničená a civilisti sa snažia zachrániť svoje životy, PPDC Maršal Stacker Pentecost je pripravený sa so svojim odbojom „The Resistance“ posledný krát postaviť proti Kaiju. Vďaka odvážnej ľudskej odvahe sa posledný Jaeger dočká úspechu a podarí sa im zničiť nápor nepriateľa.

Celá posádka programu Jaeger

Obsadenie je vcelku impozantné. Medzi hlavnými postavami nájdeme hercov ako John Boyega (Star Wars: Sila sa prebúdza), Scott Eastwood (Rýchlo a zbesilo 8), Jing Tian (Veľký čínsky múr). Ďalej uvidíme Wesleyho Wonga (Buxiude Shiguang), Lily Ji (Transformers: Zánik), Lan Yingying, Qian Yongchen Zhang Jina (Ip Man 3). K ním sa pridajú aj nováčikovia Caille Speany a Chen Zitong.

Režisérske kreslo riadi Stephen S. DeKnight pomocou deja, na ktorom sa podieľali scenáristi Emily Carmichael, T.S.Nowlin a Kira Snyder. Tí sa držali príbehu od pôvodného režiséra Guillerma de Tora.

Niečo o nových Jaegeroch

Nový zo skupiny piatich, Gipsy Avenger, vyznamenal svojho nového pána ako vlajkového lídra flotily Mark VI. Tento stroj je však viac, ako len Jaeger. Práve tento sa stal symbolom a nádejou pre celý svet. Bracer Pheonix patrí do Mark V, ktorý stále nezaostáva za Mark VI. Tento Jaeger dokáže strieľať z hrudného koša. V ňom sa nachádza vortexový kánon, ktorý je pre protivníka smrteľným. Sabre Athena je jednoznačne najkrajší Jaeger, ktorý bol kedy vytvorený. Je najrýchlejší vo flotile a ovláda dve čepele aj v hyper-akrobatickom súboji. Titan Redeemer bol stvorený pre brutálne boje a vyzbrojený seizmickou silou. Tento Jaeger je jednoznačne chodiacim buldozérom celej flotily. Posledným je Guardian Bravo, ktorý je určený  pre boj na diaľku. Má ovládací prvok Elec-16 Arc Whip: proto-metalový nástupca reťazového meča, a prináša nové vlastnosti k pohybom tohto meča.

Zdroj: movieweb.com
Zdroj: movieweb.com
Zdroj: movieweb.com
Zdroj: movieweb.com
Zdroj: movieweb.com

Ak sa vám tieto novinky pozdávali, nezabudnite navštíviť oficiálnu stránku, ktorú nájdete vyššie v článku. Taktiež určite neprehliadnite spomínaný teaser trailer. Nezabúdajte, že Comic Con 2017 sa ešte len začal a nové informácie k nám dorazia už čoskoro! 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -