Nový teaser trailer na štvrtú sériu Cobra Kai nás navnaďuje na ďalší karate turnaj, ktorý uvidíme ešte tento rok

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Poznáte filmovú sériu Karate Kid, v ktorej sa z mladého chlapca stane karate majster za pomoci starého učiteľa? Po tridsiatich rokoch sa séria rozšírila o nový seriál, ktorý od tretej série vychádza na Netflixe. Štvrtá séria Cobra Kai tu však bude už čoskoro, a preto nám bol predstavený nový teaser trailer. Ten nám ukazuje, že sa môžeme tešiť aj na nový karate turnaj.

Seriál sa zameriava na nehynúcu rivalitu Daniela LaRussa (Ralph Macchio) a Johnnyho Lawrenca (William Zabka). Tí sa nemali radi už počas času na strednej, no ani po tridsiatich rokoch na staré spory nezabudli a dokonca ich presunuli na svojich študentov. Obaja sa totiž rozhodli pokračovať v tradícii karate a založili si školy, aby svoje znalosti bojového umenia predali ďalej.

Štvrtá séria Cobra Kai má nový teaser trailer

Rivalitu ale dokázali odložiť, pretože si našli spoločného nepriateľa Johnnyho, bývalého senseia Johna Kreesa (Martin Cove), ktorý je momentálnym vedúcim karate doja Cobra Kai. Daniel so svojimi študentami z Myagi-Do a Johnny so svojimi študentami z nového doja s názvom Eagle Fang sa preto spoja do jedného doja. Spolu majú totiž väčšiu šancu vyhrať najbližší karate turnaj.

Tie boli dôležitým aspektom v celej sérii. Prvý turnaj ešte v prvom filme bol taktiež jedna z vecí, prečo boli Johnny a Daniel rivalmi. Ďalším dôležitým bol určite turnaj z prvej série, v ktorom Cobra Kai karate porazilo po tridsiatich rokoch Myagi-Do karate. A teraz sa dočkáme ďalšieho turnaja, ktorý bude určite rovnako dôležitý ako spomínané dva. Už len preto, že sa na neho zameriava trailer.

seriál Cobra Kai
Zdroj: dailymotion.com

V štvrtej sérii sa vrátia aj Miguel Diaz (Xolo Maridueña), Samantha LaRusso (Mary Mouser), Robby Keene (Tanner Buchanan), Hawk (Jacob Bertrand) alebo Tory Schwarber (Peyton List). Z tretej časti pôvodných filmov sa vráti aj Terry Silver (Thomas Ian Griffith), vojenský kolega a priateľ Johna Kreesa, ktorý je tiež členom Cobra Kai doja. Štvrtú sériu si pozrieme ešte tento rok v decembri.

Pozeráte tento Karate Kid spin-off seriál? Tešíte sa na štvrtú sériu Cobra Kai? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -