Šialenosť. Vyšiel trailer na štvrtú sériu The Boys

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Už o zhruba mesiac opäť začne vychádzať nová séria jedného z najpopulárnejších superhrdinských seriálov súčasnosti. The Boys dostalo oficiálny trailer na 4. sériu, ktorý ukazuje zábery akčných, krvavých aj emotívnych scén. Túto sériu je toho v stávke naozaj veľa, pričom sa to môže pre niektorých ľudí aj hrdinov skončiť naozaj zle.

Môžu za to najmä Butcher (Karl Urban) a Homelander (Antony Starr), ktorí sú ochotní za svoj cieľ položiť aj život, pričom im nevadí, koho každého vezmú so sebou. Butcher zároveň už nemá čo stratiť. Nielen že stratil syna svojej životnej lásky, ale čas sa mu kráti aj kvôli používaniu látky dávajúcej schopnosti. Jeho cieľom je ešte pred tým, ako mu skolabuje srdce, vypustiť na superhrdinov smrteľný vírus.

4. séria The Boys dostala oficiálny trailer

Ide o vírus, ktorý sme mohli vidieť v prvej sérii Gen V. Tá vyšla minulý rok a predstavila niekoľko mladých superhrdinov, pričom niektorých z nich sme videli aj v tomto traileri. Konkrétne šlo o Cate Dunlap (Maddie Phillips) a Sama Riordana (Asa Germann). Tento smrteľný vírus chce Butcher vypustiť s pomocou nového spojenca, ktorého si zahrá Jeffrey Dean Morgan (Supernatural).

Aj keď ešte nepoznáme ani meno, ani históriu jeho postavy, jej cieľ je jasný – vyhladiť celú populáciu superhrdinov čím skôr, aby tak zachránil obyčajných ľudí. Na druhej strane je Homelander, ktorý posilňuje svoje vlastenectvo tým, že tlačí na svoj tím, aby sa z nich stali „bohovia hnevu“ proti protestujúcim ľuďom. Trailer nám tiež ukázal nových členov Sedmičky – Firecracker (Valorie Curry) a Sister Sage (Susan Heyward).

The Boys Homelander plagát
Zdroj: instagram.com

Celkovo to vyzerá tak, že Amerika je strhnutá v novodobej občianskej vojne, ktorá už nie je len medzi Homelanderom a Butcherom, ale medzi ich „nasledovníkmi“. Na ich strany sa prikláňajú aj ostatné postavy, ktoré si opäť zahrajú herci ako Jack Quaid, Erin Moriarty, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capone, Karen Fukuhara, Colby Minifie, Claudia Doumit a Cameron Crovetti.

Prvé tri epizódy z ôsmich vyjdú na Amazon Prime Video13. júna.

Čo hovoríte na nové zábery zo štvrtej série The Boys? Bude podľa vás tou najšialenejšou doteraz?

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -