AKTUÁLNE: Thor 4 potvrdený! Čo od neho môžeme čakať?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Dámy a páni, je to tu! Filmový vesmír Marvel Cinematic Universe poprvýkrát uvidí, ako jeden hrdina dostane štvrtý film. Pokračovanie „Thor 4“ totižto bolo potvrdené! Čo si pre nás štúdio vo fáze 4 prichystalo a ako presne do toho zapadá Boh hromu? Poďme to spolu zistiť!

thor 4
Zdroj: worldsfinestgeeks.com

Thor 4 potvrdený!

Marvel Studios oficiálne dáva zelenú filmu Thor 4, ktorý opäť prevezme režisér Taika Waititi. Po dvoch vlažne prijatých sólovkách (Thor a Thor: Temný svet) prišiel na scénu práve tento Havajčan, ktorý tohto hrdinu pretransformoval na obľúbenca mnohých fanúšikov. Tretí film, Thor: Ragnarok, fungoval preto, lebo herec Chris Hemsworth pri ňom konečne dostal slobodu viac improvizovať a priniesť do úlohy aj kus svojej osobnosti.

Príjemná správa pre všetkých, ktorí si Boha hromu obľúbili aj v Avengers: Endgame, pochádza od magazínu THR. Tí informujú, že štúdio najalo Waititiho, aby sa vrátil do MCU a pracoval na 4. Thoroviktorý bude súčasťou 4. fázy.

Vo filme z produkcie Marvel Studios, Thor: Ragnarok, Thor je uväznený na druhej strane vesmíru bez jeho mocného kladiva a preteká s časom, aby sa dostal do Asgardu a zastavil Ragnarok – deštrukciu sveta na konci Asgardskej civilizácie – ktorá je v rukách novej mocnej hrozby, ukrutnej ženy menom Hela. Najprv však musí prežiť smrtiaci gladiátorský zápas, kde sa postaví proti jeho bývalému spojencovi a Avengerovi – Neuveriteľnému Hulkovi!
Zdroj: screenrant.com

Kevin Feige musí Waititimu očividne poriadne veriť. Zatiaľ čo pri Ragnaroku bol „len“ režisérom, vo ku štvrtému filmu okrem toho napíše aj scenár. Môžeme teda opäť očakávať galaktickú jazdu plnú humoru a vývoja postáv? My dúfame, že áno!

Vieme, že Waititi sa ku projektu pripája a jeho pôvodný projekt (hraná Akira) kvôli tomu posúva na neskôr. Čo však nevieme je to, v akom kontexte MCU sa bude novinka odohrávať. Nevieme ani, o aký rok pôjde. Bude štvrtý Thor o tom, ako Boh hromu brázdi vesmírom so Strážcami Galaxie? Od čoho potom bude samostatný film Strážcovia Galaxie 3? Máme množstvo, množstvo otázok, no zatiaľ žiadne odpovede…

Avengers: Endgame
Zdroj: cbr.com

Film by mohol vyjsť niekedy do roku 2022, je však otázne, aké poradie budú mať už ohlásené projekty. To a omnoho viac, nielen o štvrtom Thorovi, sa od Marvel Studios dozvieme na tohtoročnom Comic-Cone, ktorý sa koná už o pár dní.

Čo na tieto vzrušujúce novinky vravíte? Máte nejaké teórie, o čom by mohol Thor 4 byť? Napíšte nám ich do komentárov!

Zdroj: screenrant.com, hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -