Film Tiché miesto 2 je vo vývoji a potrebuje veľa času. Do projektu sa vráti aj John Krasinski!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
- Advertis

Ako by to mohlo inak dopadnúť, než pokračovaním. Tiché miesto 2 je v súčastnosti vo vývoji a producent Andrew Form nám prezradil skvelú novinku. Síce sme ju určite očakávali, ale tentokrát to máme potvrdené. Do projektu sa vráti aj John Krasinski a rozhodne nebude chýbať za kamerou. Predsa len, toto filmové prekvapenie si do dnešného dňa dokázalo zarobiť krásnych 328 miliónov dolárov po celom svete a rozhovory o pokračovaní sa začali len pár dní po premiére. A už 10. júla sa môžu zberatelia tešiť na Blu-ray verziu, ktorá bude obsahovať všetko zo zákulisia filmu.

tiché miesto recenzia
Zdroj: time.com

Čo všetko prezradil producent Andrew Form?

V najnovšom rozhovore s denníkom Collider sa producenta pýtali na údajné pokračovanie. Síce je teraz všetko v štádiu vývoja, ale na premiéru si určite budeme musieť počkať. Práca na projekte nebude vôbec jednoduchá a preto sa tešíme na návrat Krasinskeho. Ten dokázal svoje filmové umenie a teraz ostáva už len jediné – Priniesť ten správny príbeh, aby bolo pokračovanie lepšie, ako pôvodný film. Andrew Form to vysvetlil nasledovne:

„Je to pre nás špeciálny film a skúsenosť. Bolo by jednoduché sa do toho pustiť, ako sme to robili v minulosti. Vtedy sme to tak cítili, ale teraz to tak robiť nechceme. Naozaj potrebujeme čas a možno to bude chvíľu trvať. Musíme priniesť ten správny príbeh, rovnako ako v prvom filme.“

Existuje mnoho ciest, ktorými by sa pokračovanie mohlo poberať. Všetko sú to však len teórie vo vnútri našej hlavy. Ešte je príliš skoro, aby sme sa pokúšali zistiť, čo sa bude odohrávať v nadchádzajúcom filme. Avšak po úspechu jednotky je vysoko pravdepodobné, že sa celá situácia zopakuje. Tlak verejnosti bude miestami naozaj krutý a určite nebude jednoduché vyhovieť každému.

Zdroj: ign.com

Hoci sa debutový režisér bude podieľať na vývoji filmu Tiché miesto 2, v hlavnej úlohe ho asi už neuvidíme. Za všetko môže dejová línia, ktorú si režisér sám určil. No vo filme sa podľa nášho názoru určite objaví, ale v akej postave, pre nás zatiaľ ostáva záhadou. Tvorca totižto pred nejakým časom diskutoval o svojom výtvore a prezradil myšlienku k pokračovaniu. Snímka sa zameria na ostatných, ktorí prežili prvý film. 

Na príchod filmu si budeme musieť počkať, ale jedno je isté. Tiché miesto 2 sa určite dostaví a my si ho budeme môcť vychutnať v kinách. Aký solídny príbeh si pre nás pripraví celý výrobný tím? Žiadne iné detaily ohľadom príbehu a hercov prezradené neboli a preto si budeme musieť nejaký ten piatok počkať. Do tej doby s nami určite ostane naladení, pretože nové informácie by sa mohli dostaviť už čoskoro.

Pridaj komentár

Mohlo by sa ti páčiť