TOP 7 tajných tipov, trikov a funkcií so smartfónom Samsung Galaxy S24 Ultra

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Tipy a triky so Samsung Galaxy S24 Ultra

Je to ešte len krátky čas, odkedy Samsung v januári 2024 predstavil modelový rad Galaxy S24. Nové telefóny dorazili na slovenský trh aj s jasným kráľom, vlajkovou loďou Samsung Galaxy S24 Ultra.

Juhokórejský technologický gigant v nej predstavil viacero noviniek a vylepšení. Okrem hardvérových zmien nás najviac zaujali softvérové vychytávky, ktoré priniesla integrovaná umelá inteligencia Galaxy AI. V našom novom videu vám ukážeme všetky tipy a triky so smartfónom Samsung Galaxy S24 Ultra, ktoré musíte vedieť, ak si ho plánujete kúpiť.

Dozviete sa, ako ešte jednoduchšie upravovať fotky pomocou AI či vymazávať a presúvať objekty na fotografiách. Ukážeme vám, ako si môžete vygenerovať vlastné pozadie telefónu a dokonca aj zabudovaný vizuálny vyhľadávač, ktorým môžete na internete nájsť čokoľvek, čo máte práve zabudované.

Uvidíte aj, ako si jedným klikom okamžite spomaliť video či iné skvelé funkcie, ktoré vám Samsung zatajil.

O telefónoch Samsung Galaxy S24

Samsung 17. januára predstavil novú generáciu svojich vlajkových lodí. Modelový rad obsahuje základný model Galaxy S24, väčší model s totožnými komponentami Galaxy S24+ a maximálne bezkompromisný Galaxy S24 Ultra, ktorý kombinuje všetko to najlepšie, čo má výrobca k dispozícii.

Táto generácia, podobne ako tie predchádzajúce, nie je revolučná, ale evolučná. Juhokórejský technologický gigant však naprieč celým hardvérovým a softvérovým balíkom priniesol citeľné zmeny. Všetky modely majú o niečo väčšiu batériuDizajn sa vylepšil, smartfóny sú hranatejšie a lepšie sa držia v ruke, pričom displej zaberá väčšiu časť tela. Vylepšenia sa udiali aj v čipsete fotoaparátoch.

Najväčšie zmeny a novinky však predstavil softvér. Zaujme najmä nový koncept zabudovanej umelej inteligencie Galaxy AI. Zhmotnený je v softvérovej nadstavbe Samsungu pre Android vo viacerých ohľadoch. Medzi tie najdôležitejšie funkcie patria živý preklad telefonického hovoru, funkcie klávesnice na parafrázovanie či úpravu textu, možnosť vygenerovať sumarizáciu dlhých textov či rýchlejšia a jednoduchšia úprava fotiek pomocou AI. Tieto funkcie sú pritom dostupné naprieč celým modelovým radom Galaxy S24.

Samsung svojim zákazníkom odteraz taktiež sľubuje až 7-ročnú podporu pre aktualizácie operačného systému a 7-ročnú podporu pre bezpečnostné záplaty.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -