To Kapitola 2: Nový trailer nás láka na hrozivé a krvavé pokračovanie

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Dámy a Páni, tancujúci klaun Pennywise je späť v plnej svojej kráse nechutnosti. Určite sa zhodneme na tom, že pokračovanie To Kapitola 2 je tým najočakávanejším hororom tohto roka. Predsa len, prvá časť sa stala vôbec najúspešnejším hororom v histórii s neuveriteľným zárobkom 700,4 miliónov amerických dolárov.

Toto sa doposiaľ nepodarilo žiadnemu inému filmu s hodnotením R (násilie, nadávky, nahota, drogy, …). Režisér Andy Muschietti sa teda prisľúbil, že pokračovanie bude ešte brutálnejšie a strašidelnejšie. Už prvá ukážka nás teda uistila v tom, že sa naozaj máme na čo tešiť! Dnes sa na svetlo sveta dostal nový trailer, po ktorom budete odpočítavať minúty do premiéry.

Zdroj: pursuenews.com

To Kapitola 2 prichádza s novým trailerom!

Ako už možno viete, v San Diegu sa dnes začínajú druhé Vianoce pre všetkých milovníkov filmov a seriálov. Comic-Con je totiž každoročná akcia, na ktorej filmové štúdia propagujú svoje pripravované tituly. Už niekoľko rokov sa pred začiatkom samotného Comic-Conu dokonca usporadúva akcia Scare Diego, ktorá patrí výhradne hororom.

Tento rok sa štúdio Warner Bros. zameralo na jediný z nich – To Kapitola 2. Na pódiu sa okrem režiséra objavil celý herecký ansámbel dospelého Klubu Lúzrov – James McAvoy, Jessica Chastain, Bill Hader, James Ranson, Jay Ryan, Isaiah Mustafa a Andy Bean. Ale nemusíte sa báť, prostredníctvom spomienok sa vo filme objaví aj mladé herecké obsadenie z jednotky.

Divákom v sále teda pustili nový trailer, ktorý si práve teraz môžete pozrieť aj vy. Okrem toho im však ukázali aj tri samostatné scény z filmu, ktoré sa na internet nedostanú. My však poznáme ich presný popis, ktorý si rozoberieme v samostatnom článku. Reakcie na tieto scény však boli úžasné a diváci si vychvaľovali hlavne chémiu medzi hlavnými predstaviteľmi.

Z novej ukážky a týchto troch scén je taktiež jasne poznať, že tvorcovia do filmu pridali množstvo hrozivých momentov, ktoré v knihe nenájdete. Tie ale vraj naozaj stoja za to. Diváci si pochvaľujú aj nový trailer, ktorý si podľa ich slov „zaslúži standing ovation„. Nuž, ale o tom sa predsa môžete presvedčiť aj na vlastnej koži.

Film má premiéru naplánovanú už na 5. september 2019. Tak čo, uzatvoríte leto spolu s klaunom Pennywise?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -