TO Kapitola 2: Ako sa dospelí herci stretli s Klaunom Pennywiseom a čo nám to prezrádza?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Najčítanejšie za 7 dní

Rok 2019 bude naozaj fantastický! Javí sa to tak, že v budúcich mesiacov si na svoje príde absolútne každý filmový fanúšik. Zanedbaní nebudú ani nadšenci strachu a paranormálneho, ktorí sa môžu tešiť na očakávané pokračovanie filmu To (2017). Je toho mnoho, čo sa zmení. Bude to však stačiť na zopakovanie fantastického úspechu štúdia Warner Bros., alebo Klaun Pennywise zmäkol? Herecké obsadenie tvrdí, že odpoveď je jasná!

Zdroj: denofgeek.com

TO Kapitola 2: Ako zapôsobil Pennywise?

Druhá kapitola podľa príbehu Stephena Kinga sa bude odohrávať 27 rokov po udalostiach z prvého filmu. Nebudeme však úplne mimo. Do mestečka Derry v Maine sa vrátia členovia Losers‘ Club, aby sa pripravili na finálne stretnutie s desivým klaunom. Z našich vedomostí o Pennywiseovi môžeme očakávať kdejaké závery, no to nebude na nič platné, pokiaľ sa nebudeme znova báť.

Báť sa však budeme a nebudeme pri tom sami. Ešte dávnejšie sme sa dozvedeli fantastické herecké obsadenie Losers‘ Club vo filme TO Kapitola 2. Samotná produkcia síce začala už mesiace dozadu, no teraz dostávame najväčší nádych toho, čo môžeme očakávať – názory hercov. James McAvoy, ktorý v pokračovaní stvárňuje Billa Denbrougha, sa s nami v šou GMA podelil o to, ako vyzerá nakrúcanie. Prezradil, či naňho zapôsobil samotný Klaun Pennywise (Bill Skarsgård), a prerozprával prvé stretnutie s ním. Prečítajte si, čo herec povedal:

„Je úžasný. Chlapík, ktorý hrá toho klauna (Bill Skarsgård), je hrôzostrašný. Aj keď sa správa milo, naozaj ma vystrašil.“

bill skarsgard klaun pennywise
Zdroj: gq.com

Chválu švédskeho herca doplnil aj o pocity seba a svojich kolegov z nakrúcania ich prvej spoločnej scény: „Pamätám si, ako som tam stál so zvyškom dospelého hereckého obsadenia, pričom všetci sme už zažili desivé veci. Pozreli sme sa na seba a len hovorili: ‚Nepáči sa mi tu byť. Dnes nie som rád hercom.‘ Naozaj ma veľmi vystrašil. Ako dieťa som totižto klaunov nikdy nemal rád.“

Vyzerá to tak, že natáčanie bolo naozaj ťažké. Samozrejme, McAvoy určite nemyslel vážne, že sa nerád ocitol na pľaci s Billom Skarsgårdom. Skôr to môžeme považovať za spôsob chvály a vyjadrenia rešpektu voči svojmu talentovanému kolegovi. Predsa len si už spolu prešli namáhavými chvíľami, ako napríklad zranením pri natáčaní istej scény. Aj preto veríme, že spolu s menami ako Jessica Chastain, Bill Hader, Jay Ryan, James Ransone, Isaiah Mustafa či Andy Bean, na čele s režisérom Andym Muschiettim, sa dočkáme ďalšieho skvelého filmového zážitku!

James McAvoy sa zranil na natáčaní To: Kapitola Dva!
Zdroj: collider.com

Ako na vás zapôsobil originál z roku 2017? Veríte, že sa mu druhá kapitola vyrovná, alebo ho dokonca prekoná? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: screenrant.com, ufd.sk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -