Hračky z Avengers: Endgame odhaľujú návraty postáv a veľké spoilery!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Hračky z Avengers: Endgame

Ako už určite viete, hračky, LEGO a promo obrázky toho dokážu o filme prezradiť viac, ako samotný trailer. Jasným príkladom je očakávaný film Avengers: Endgame, o ktorom sme sa toho dnes dozvedeli prostredníctvom hračiek naozaj veľa. Netušíme, ako je to možné, no na policiach obchodov v niektorých krajinách sa už nachádzajú figúrky z tejto snímky.

Tento článok tak bude obsahovať veľké odhalenia, s čím sa samozrejme spája VAROVANIE PRED SPOILERMI. Pokiaľ si teda nechcete prezradiť nepotvrdené a možné návraty postáv, článok by som nečítal ďalej. Pokiaľ vás však ťahá pokušenie najnovších odhalení, tak s nami pokračujte ďalej!

Avengers: Endgame
Zdroj: comicbookmovie.com

Okrem samotných figúrok sme dostali pohľad aj na nové promo obrázky, z ktorých väčšina patrí na tričká. Poďme sa však najprv pozrieť na figúrky, ktoré odhaľujú návrat niekoľkých postáv a zároveň potvrdzujú nové kostýmy pre hrdinov. Jeden typ figúrok odhaľuje Spider-Mana, Kapitána Ameriku, Thora a Black Panthera.

Ešte predtým, ako sa začnete radovať, tak výzor Spider-Mana a Black Panthera je inšpirovaný predošlými filmami. Na druhú stranu, Thor a Kapitán majú na sebe nové kostýmy. Kapitán oblieka novú uniformu, zatiaľ čo Thora vidíme vo „vesmírnom“ obleku, s ktorým sme sa stretli už pri promo obrázkoch a LEGO figúrkach.

Avengers: Endgame
Zdroj: comicbookmovie.com

Ktoré postavy sa vrátia na scénu?

Je teda viacmenej potvrdené, že hrdinov v týchto strieborno-čiernych oblekoch uvidíme. Stále však netušíme, na čo ich použijú. Budú v nich cestovať vesmírom, alebo ich použijú na návštevu Kvantovej sféry? Iný typ figúrok odhaľuje nového Thanosa a Hulka.

Šialený Titán má na sebe stále rukavicu Infinity Gauntlet, no zároveň má nové, masívne brnenie a obojstranný meč. Thanosa s týmto mečom sme už na niektorých obrázkoch videli, takže sa určite máme na čo tešiť. Hulk má na sebe vyššie spomenutý strieborno-čierny oblek a zároveň nejakú veľkú zbraň. Pravdepodobne pôjde o niečo podobné kyjaku, vytvoreného z balvanu a dreva.

Avengers: Endgame
Zdroj: comicbookmovie.com

Najväčšie prekvapenie prichádza pri pohľade na promo obrázky postáv priamo z obalu hračiek. Na nich môžeme vidieť Iron Mana, Thora, Ronina, Rocketa Raccoona, Valkyrie, Star-Lorda, Kapitána Ameriku a Black Widow. Peter Quill a.k.a. Star-Lord sa tak definitívne vráti medzi živých a nejakú rolu bude vo filme zohrávať aj Valkyrie z Thor: Ragnarok.

Kvalitný pohľad nám ponúkli aj na Ronina, ktorý má na sebe čiernu kapucňu a kuklu. Vo „vesmírnych“ oblekoch tentokrát vidíme Thora, Rocketa Raccoona a Black Widow. Toľko teda k novým figúrkam, ktoré sa už v niektorých krajinách sveta predávajú a prezrádzajú zaujímavé novinky.

Avengers: Endgame
Zdroj: comicbookmovie.com

Ďalej prichádzajú na rad menej kvalitné promo obrázky, ktoré pravdepodobne slúžia ako potlač na tričká. Na nich môžeme vidieť napríklad Thanosa s novým brnením, ktoré vyzerá naozaj cool. Podľa všetkého už jeho zbraňou nebudú Kamene nekonečna, a tak musí staviť na ručné zbrane a brnenie.

Na inom obrázku môžeme vidieť tím hrdinov zložený z Iron Mana, Hulka, Thora a Ant-Mana. V komiksoch predsa ide o hlavných zakladateľov Avengers. Nakoniec vidíme dve nové logá. Jedno z nich je nejakým spôsobom rozmazané (kvôli cestovaniu v čase?) a druhé odkazuje na strieborno-čierne obleky hrdinov.

Ancient One, Loki a Gamora?

Ďalšie odhalenia prichádzajú z uniknutých názvov hračiek zo stránky Ozzie Collectables. Na web totižto nahodili výpisy nových produktov, ktoré toho prezradili viac, ako mali. Jeden set nesie názov „Dr. Strange, Ancient One a Wong Cosbaby Set“ za $99,99.

Týmto pádom sa potvrdzuje návrat postavy Ancient One (Tilda Swinton), ktorá zomrela vo filme Doctor Strange. Už pred nejakým časom sme sa však dozvedeli, že sa táto postava vo filme ukáže – či už prostredníctvom flashbackov, alebo návratom z mŕtvych? Ďalšie výpisy obsahovali hneď niekoľko Loki hračiek a čo je ešte zaujímavejšie, hračky Gamory.

Avengers: Endgame
Zdroj: comicbook.com

Môžeme tak očakávať návrat Lokiho a Gamory – postáv, ktoré Thanos zabil ešte pred lusknutím prstov. Stále však ostáva otázkou, či pôjde o flashbacky, cestovanie v čase alebo ozajstné vstanie z mŕtvych. Bohužiaľ, žiadne fotky k týmto figúrkam a setom zatiaľ nie sú priradené.

Všetky tieto informácie sú pravdivé, keďže stránka Ozzie Collectables ich má priamo od Ikon Collectables. Tí sú oficiálnych distribútorom zberateľských figúrok pre Austráliu a Nový Zéland. Na ich webe sa objavil podobný výpis, no už ho stihli medzičasom zmeniť. Stačí však pár klikov na Google a nájdete stopy, ktoré sa im nepodarilo zahrabať.

Avengers: Endgame
Zdroj: comicbook.com

Posledným dnešným úlovkom sú uniknuté modely obľúbených Funko Pop! figúrok, ktoré sú zatiaľ bez farieb. Medzi nimi môžeme vidieť Captain Marvel, Tonyho Starka, Kapitána Ameriku, Thanosa, Black Widow, ?Professora Hulka?, Thora, ?War Machine?, Ant-Mana, ?Nebulu? a Ronina. Pokiaľ máte nejaké lepšie tipy ohľadom nejasných postáv, určite nám ich napíšte do komentárov!

Avengers: Endgame
Zdroj: instagram.com

Tak čo, očakávali ste návraty postáv ako Star-Lord, Valkyrie, Ancient One, Loki či Gamora? Uvidíme, čo ďalšieho nám figúrky odhalia v najbližšom čase!

Zdroj: comicbookmovie.comcomicbook.com, ozziecollectables.comexpress.co.uk, instagram.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -