Hračky z Avengers: Endgame odhaľujú návraty postáv a veľké spoilery!

Nenechajte si ujsť

Pokračovanie filmu Warcraft a prvá vesmírna reality šou?! – RESTART #1

Dovoľujeme si vám predstaviť projekt, na ktorom sme usilovne pracovali počas leta. Toto je RESTART, náš nový formát videí, ktorý sme pre vás vytvorili...

Kto je Kang the Conqueror? Nový MCU záporák dokáže cestovať v čase a je silnejší ako Thanos

Kto bude nový MCU záporák? Film Avengers: Endgame ukončil jednu veľkú príbehovú kapitolu menom Infinity Saga, ktorá sa pomaly formovala od roku 2008. Prvé tri...

Vzniká nová vesmírna reality šou, ktorej víťaz poletí priamo na Medzinárodnú vesmírnu stanicu

Vesmírna reality šou Space Hero Vyzerá to tak, že herec Tom Cruise nebude jedinou televíznou hviezdou, ktorá poletí mimo planéty Zem. Po úspešnej ceste lode...

Trailer na WandaVision nám ukazuje poriadny náhľad do seriálu a sľubuje skoré vydanie

Trailer na seriál WandaVision Marvel vypustil prvý riadny trailer na chystaný seriál WandaVision. Vedeli sme, že ten príde na službu Disney+, nebol však vôbec istý...
Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Hračky z Avengers: Endgame

Ako už určite viete, hračky, LEGO a promo obrázky toho dokážu o filme prezradiť viac, ako samotný trailer. Jasným príkladom je očakávaný film Avengers: Endgame, o ktorom sme sa toho dnes dozvedeli prostredníctvom hračiek naozaj veľa. Netušíme, ako je to možné, no na policiach obchodov v niektorých krajinách sa už nachádzajú figúrky z tejto snímky.

Tento článok tak bude obsahovať veľké odhalenia, s čím sa samozrejme spája VAROVANIE PRED SPOILERMI. Pokiaľ si teda nechcete prezradiť nepotvrdené a možné návraty postáv, článok by som nečítal ďalej. Pokiaľ vás však ťahá pokušenie najnovších odhalení, tak s nami pokračujte ďalej!

Avengers: Endgame
Zdroj: comicbookmovie.com

Okrem samotných figúrok sme dostali pohľad aj na nové promo obrázky, z ktorých väčšina patrí na tričká. Poďme sa však najprv pozrieť na figúrky, ktoré odhaľujú návrat niekoľkých postáv a zároveň potvrdzujú nové kostýmy pre hrdinov. Jeden typ figúrok odhaľuje Spider-Mana, Kapitána Ameriku, Thora a Black Panthera.

Ešte predtým, ako sa začnete radovať, tak výzor Spider-Mana a Black Panthera je inšpirovaný predošlými filmami. Na druhú stranu, Thor a Kapitán majú na sebe nové kostýmy. Kapitán oblieka novú uniformu, zatiaľ čo Thora vidíme vo “vesmírnom” obleku, s ktorým sme sa stretli už pri promo obrázkoch a LEGO figúrkach.

Avengers: Endgame
Zdroj: comicbookmovie.com

Ktoré postavy sa vrátia na scénu?

Je teda viacmenej potvrdené, že hrdinov v týchto strieborno-čiernych oblekoch uvidíme. Stále však netušíme, na čo ich použijú. Budú v nich cestovať vesmírom, alebo ich použijú na návštevu Kvantovej sféry? Iný typ figúrok odhaľuje nového Thanosa a Hulka.

Šialený Titán má na sebe stále rukavicu Infinity Gauntlet, no zároveň má nové, masívne brnenie a obojstranný meč. Thanosa s týmto mečom sme už na niektorých obrázkoch videli, takže sa určite máme na čo tešiť. Hulk má na sebe vyššie spomenutý strieborno-čierny oblek a zároveň nejakú veľkú zbraň. Pravdepodobne pôjde o niečo podobné kyjaku, vytvoreného z balvanu a dreva.

Avengers: Endgame
Zdroj: comicbookmovie.com

Najväčšie prekvapenie prichádza pri pohľade na promo obrázky postáv priamo z obalu hračiek. Na nich môžeme vidieť Iron Mana, Thora, Ronina, Rocketa Raccoona, Valkyrie, Star-Lorda, Kapitána Ameriku a Black Widow. Peter Quill a.k.a. Star-Lord sa tak definitívne vráti medzi živých a nejakú rolu bude vo filme zohrávať aj Valkyrie z Thor: Ragnarok.

Kvalitný pohľad nám ponúkli aj na Ronina, ktorý má na sebe čiernu kapucňu a kuklu. Vo “vesmírnych” oblekoch tentokrát vidíme Thora, Rocketa Raccoona a Black Widow. Toľko teda k novým figúrkam, ktoré sa už v niektorých krajinách sveta predávajú a prezrádzajú zaujímavé novinky.

Avengers: Endgame
Zdroj: comicbookmovie.com

Ďalej prichádzajú na rad menej kvalitné promo obrázky, ktoré pravdepodobne slúžia ako potlač na tričká. Na nich môžeme vidieť napríklad Thanosa s novým brnením, ktoré vyzerá naozaj cool. Podľa všetkého už jeho zbraňou nebudú Kamene nekonečna, a tak musí staviť na ručné zbrane a brnenie.

Na inom obrázku môžeme vidieť tím hrdinov zložený z Iron Mana, Hulka, Thora a Ant-Mana. V komiksoch predsa ide o hlavných zakladateľov Avengers. Nakoniec vidíme dve nové logá. Jedno z nich je nejakým spôsobom rozmazané (kvôli cestovaniu v čase?) a druhé odkazuje na strieborno-čierne obleky hrdinov.

Ancient One, Loki a Gamora?

Ďalšie odhalenia prichádzajú z uniknutých názvov hračiek zo stránky Ozzie Collectables. Na web totižto nahodili výpisy nových produktov, ktoré toho prezradili viac, ako mali. Jeden set nesie názov “Dr. Strange, Ancient One a Wong Cosbaby Set” za $99,99.

Týmto pádom sa potvrdzuje návrat postavy Ancient One (Tilda Swinton), ktorá zomrela vo filme Doctor Strange. Už pred nejakým časom sme sa však dozvedeli, že sa táto postava vo filme ukáže – či už prostredníctvom flashbackov, alebo návratom z mŕtvych? Ďalšie výpisy obsahovali hneď niekoľko Loki hračiek a čo je ešte zaujímavejšie, hračky Gamory.

Avengers: Endgame
Zdroj: comicbook.com

Môžeme tak očakávať návrat Lokiho a Gamory – postáv, ktoré Thanos zabil ešte pred lusknutím prstov. Stále však ostáva otázkou, či pôjde o flashbacky, cestovanie v čase alebo ozajstné vstanie z mŕtvych. Bohužiaľ, žiadne fotky k týmto figúrkam a setom zatiaľ nie sú priradené.

Všetky tieto informácie sú pravdivé, keďže stránka Ozzie Collectables ich má priamo od Ikon Collectables. Tí sú oficiálnych distribútorom zberateľských figúrok pre Austráliu a Nový Zéland. Na ich webe sa objavil podobný výpis, no už ho stihli medzičasom zmeniť. Stačí však pár klikov na Google a nájdete stopy, ktoré sa im nepodarilo zahrabať.

Avengers: Endgame
Zdroj: comicbook.com

Posledným dnešným úlovkom sú uniknuté modely obľúbených Funko Pop! figúrok, ktoré sú zatiaľ bez farieb. Medzi nimi môžeme vidieť Captain Marvel, Tonyho Starka, Kapitána Ameriku, Thanosa, Black Widow, ?Professora Hulka?, Thora, ?War Machine?, Ant-Mana, ?Nebulu? a Ronina. Pokiaľ máte nejaké lepšie tipy ohľadom nejasných postáv, určite nám ich napíšte do komentárov!

Avengers: Endgame
Zdroj: instagram.com

Tak čo, očakávali ste návraty postáv ako Star-Lord, Valkyrie, Ancient One, Loki či Gamora? Uvidíme, čo ďalšieho nám figúrky odhalia v najbližšom čase!

Zdroj: comicbookmovie.comcomicbook.com, ozziecollectables.comexpress.co.uk, instagram.com

Mohlo by sa ti páčiť

4 COMMENTS

Pridaj komentár

Najnovší obsah

Keanu Reeves by sa predsa len mohol pridať do MCU. V ktorom seriáli by sme ho mali vidieť?

Keanu Reeves v MCU? Nový dohad, ktorý raketovo putuje po internete vďaka portálu Illuminerdi hovorí o tom, že Keanu Reeves by sa mal konečne pridať...

Ďalšia kontroverzia na svete? Disney obsadilo do úlohy hranej Cililing herečku čiernej pleti

Štúdio Disney prichádza s ďalším odvážnym, pre niekoho možno kontroverzným obsadením. Pripomeňme si minuloročnú situáciu, kedy oznámili vývoj hranej verzie klasickej rozprávky Malá morská...

Film Black Adam našiel svojho Hawkmana. Ktorý herec sa postaví proti Dwayne Johnsonovi?

Štúdio DC malo postavu Black Adam v hľadáčiku dlhé roky. Presnejšie tomu bude 10 rokov, čo je s ňou herec Dwayne "The Rock" Johnson...

Hra Among Us 2 bola zrušená. Prečo nevznikne aj napriek obrovskému úspechu prvej časti?

(staro)nový herný hit valcuje internet Nie je tomu tak dávno, čo sme niekoľko článkov venovali neočakávanému hitu tohto roka, titulu Fall Guys: Ultimate Knockout. Komické...

Nick Fury sa objaví na Disney+. V ktorom Marvel seriáli túto postavu uvidíme?

Nick Fury na Disney+ Nick Fury patrí k najznámejším postavám v MCU. Objavil sa v mnohých Marvel filmoch, pričom prvýkrát sme ho mohli vidieť ešte...