TOP 10 pesničiek z Ricka a Mortyho, ktoré si každý zamiluje!

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

TOP 10: Pesničky z Ricka a Mortyho

Kto by nemiloval seriál Rick a Morty? Ak náhodou neviete, o čom hovorím, neváhajte si prečítať náš TIP na seriál a zhliadnuť si všetky 3 série. Ako to už býva zvykom, animované seriály a filmy sú často obohatené o rôzne pesničky. Väčšinou sú to pesničky o priateľstve, šťastí a oslavné piesne. To pri Rickovi a Mortym nemôžeme čakať. Viete si snáď predstaviť letargického depresívneho Ricka spievať o tom, ako pekne svieti slniečko a akého má skvelého vnuka a zároveň kamaráta? Ja teda nie. Pesničky z Ricka a Mortyhoironické, cynické, vtipné a jednoducho originálne. Preto vám prinášame zoznam, ktorého náplňou sú tie najlepšie pesničky Ricka a Mortyho!

10. Human Music

V jednom dieli sa Rick a Jerry nachádzajú v simulácii, ktorú si pre Ricka pripravili mimozemštania, ktorí od neho chcú recept na najvýkonnejšiu pohonnú látku v celom multiverze. Do simulácie sa im však pripletie aj Jerry a berie im hrozne veľa energie. Rozhodnú sa teda znížiť výkonnosť časti simulácie, kde je Jerry, na minimum. Keď si potom Jerry chce pustiť rádio v aute, pustí sa mu Human Music, čo je vlastne len opakovanie troch krátkych tónov. Jerrymu sa to, samozrejme, páči…

9. Flu Hatin‘ Rap

V jednej epizóde v prvej série sa na Mortyho škole koná ples chrípkovej sezóny. Na tomto plese sa Morty rozhodne, že získa jeho vysnívané dievča – Jessicu, pomocou lektvaru lásky od Ricka. Ten má ale vedľajšie účinky práve kvôli chrípke, ktorú dostanú všetci žiaci, a tak sa všetci na plese zaľúbia do Mortyho. Počas plesu môžeme počuť pesničku Flu Hatin‘ Rap, v ktorej nám raperi oznamujú, ako sa chrípke vyhnúť. Všetko sa však zvrtne a raperi nakoniec spievajú o ich láske k Mortymu. Celý tento výmysel doslova zničí svet.

8. Summer and Tinkles song

Táto pieseň sa objavila v dieli, kde sa do domu rodiny Smithových dostali vesmírne parazity, ktoré na seba brali podobu rôznych postáv z falošných spomienok, ktoré podsunuli členom rodiny. Tinkles je Summerina imaginárna kamarátka, ktorá ju v noci zobrala do sveta, kde nie je večierka, ani nič nepríjemné zo života – iba radosť, rôzne rozkošné príšerky a tancovanie.

7. Evil Morty Song

https://www.youtube.com/watch?v=Bk3lknaWI9Q

V jednej z epizód je Rick obvinený z vraždy iných Rickov. Dozvedáme sa, že to bol však iný Rick, ktorý to naňho narafičil. Po tom, ako tohto Ricka zavraždia uväznení Mortyovia, ukáže sa, že bol celý čas ovládaný. V záverečnej scéne zisťujeme, že ho ovládal jeho vlastný Morty. Neskôr v ďalších epizódach sa tento Morty pravdepodobne dostane na vyššie pozície a pokračuje vo vraždení Rickov. Všetko sú ale len dohady a fanúšikovské teórie, ktoré nám určite potvrdia alebo vyvrátia nadchádzajúce série.

6.  Tiny Rick Dance

Keď sa Rick premení na svoje pubertálne ja, aby pomohol Summer a Mortymu vyvraždiť upírov na ich strednej škole, zapáči sa mu popularita a sláva. Mortymu a Summer to tiež vyhovuje, pretože ich posúva na rebríčku strednej školy smerom nahor. V rôznych prejavoch umenia sa však ukáže, že starý Rick je uväznený vnútri mladého Ricka a nevie sa dostať von. Jedným z týchto prejavov je aj tento tanec, ktorý predvedie na školskom večierku.

5. Tiny Rick Song

Ďalším z prejavov je aj pesnička, ktorú Rick zahrá na párty, ktorú doma usporiadajú.

4. The Rick Dance

Keď odíde Beth s Jerrym na repliku plavby Titanikom, Rick a Summer sa rozhodnú usporiadať najväčšiu intergalaktickú párty. Morty však v istom momente zhodí jeden z Rickových prístrojov a celý dom aj s párty sa premiestni na inú planétu. Rick vyšle Mortyho, Nancy a Adolfa Linclera, aby zohnali fialové kryštály. Morty si myslí, že im to pomôže vrátiť sa domov. Keď sa však vrátia na párty, Rick si kryštál rozdrtí a šňupne. Účinky drogy pocíti okamžite, a tak vznikne táto nezabudnuteľná pieseň aj s originálnou choreografiou. Zisťujeme, že Adolf Lincler, ktorý sa už nedokázal vrátiť, umrel len preto, aby sa mohol Rick sfetovať.

3. Moonmen

Goodbye Moonmen je pieseň, ktorú Mortymu spieva vyššia existencia, ktorá je vyobrazená ako svetielkujúci oblak. Poznáme ho pod menom, ktoré mu dal RickFart. Touto piesňou chce Mortyho oceniť za spravodlivé a čisté zmýšľanie, za jeho názory a za to, že ho vyslobodil z múk a jasnej smrti. Po neuveriteľnom dni s Fartom sa ale Morty dozvie, že on a jeho kolónia chcú zabrať Zem, a tak si vyžiada, aby mu ešte raz zaspieval a uprostred piesne ho Morty zabije.

2. Head Bent Over

Keď sa Zem dostane do medziplanetárnej speváckej súťaže, ktorú organizujú veľké vznášajúce sa hlavy, kto iný než Rick a Morty môžu svet zachrániť? Vo finále súťaže predvedú pieseň Head Bent Over spolu s prezidentom USA, ktorá ich zachráni, a Zem vyhráva celú súťaž.

1. Get Schwifty

Asi najobľúbenejšia pieseň všetkých fanúšikov je Get Schwifty! Ešte predtým, ako Zem dostane do finále, musí prejsť prvým kolom. Týmto kolom ju dostane Rickova a Mortyho improvizovaná pesnička Get Schwifty. Nikto nikdy nerozumel, čo to znamená, no každý si v nej nájde svoju vlastnú interpretáciu. Možno si práve preto získala srdcia toľkých divákov. Alebo to bude jej vtipným textom, ktovie…

A ktorá pesnička z Ricka a Mortyho alebo iného animovaného seriálu je vaša najobľúbenejšia? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -