Raper Travis Scott vypustil trailer na album Astroworld a potvrdil tým dátum vydania!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Či už ho poznáte ako partnera Kylie Jenner, otca ich dievčatka Stormi, alebo ako uznávaného amerického rapera, je iba na vás. Travis Scott má však na konte hneď niekoľko úspešných štúdiových albumov, medzi ktoré patria Days Before Rodeo, Rodeo alebo jeho najnovší počin Birds in the Trap Sing McKnight. Od roku 2016 sa však odmlčal a podieľal sa iba na niekoľkých singloch. Každý totižto uprene čaká na jeho najnovší album s názvom Astroworld. Jeho fanúšikovia vytvárali nespočetne veľa teórii ohľadom toho, kedy by sa mohol album dostať na svet. Travis však včera umlčal všetky fámy tým, že odhalil oficiálny dátum vydania!

Travis Scott
Zdroj: chron.com

Album Astroworld už tento piatok!

Jeho tweet hovorí jasnou rečou – “Astroworld 8/3/18,” po ktorom nasledovalo pár emoji, vrátane dvoch glóbusov a vesmírnej rakety. Máme to teda potvrdené, Astroworld vyjde už tento piatok, 3. augusta 2018! Toto oznámenie dokonca doplnil trailer s názvom “Astroworld Trailer (Stargazing),” v ktorom Travis preskúmava snežnú planétu pomenovanú po jeho štvrtom albume. V pozadí môžeme pravdepodobne počuť skladbu Stargazing, ktorá by mala byť súčasťou albumu. Ani pár dní pred vydaním však stále nepoznáme oficiálny tracklist. Určite sa však na ňom bude nachádzať singel Watch s Kanye Westom a Lil Uzi Vertom, ktorý sa stal hitom už pred nejakým časom. Teraz si však pozrite a vypočujte spomínaný trailer!

Album Astroworld bude slúžiť ako pokračovanie ku platinovému albumu z roku 2016, Birds in the Trap Sing McKnight. Súčasťou marketingu k jeho novému albumu sú aj veľké zlaté repliky jeho hlavy, ktoré sa začali náhodne objavovať po Amerike. Aktuálne sa nachádzajú v Los Angeles, Houstone a dokonca aj na Times Square v New Yorku. Všetko teda vypukne už tento piatok, kedy Travis Scott zbúra internet pomocou jeho nového albumu. Pripravte si teda Spotify, Apple Music alebo Deezer a poslušne čakajte na nový banger!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah