Batman a Joker sú samurajmi vo feudálnom Japonsku v prvom traileri na anime „Batman Ninja“!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Je tu jedna vec, ktorú musíme štúdiu DC uznať. Robia tie najlepšie animované filmy, narozdiel od tých Marvelovských. Bude to však platiť aj pre anime verziu príbehu? Ako sme vám totižto oznámili už v októbri, dočkáme sa anime s názvom Batman Ninja. Temný rytier a Joker sa po prvýkrát objavia v čistokrvom anime, ktoré sa bude reálne odohrávať vo feudálnom Japonsku a bude mať japonský dabing. Vďaka kolaborácii medzi Warner Bros. JapanDC Entertainment sa animovaný film dostane do japonských kín a pre nás na DVD a Blu-ray. Dnes sme sa však konečne dočkali prvého traileru, spolu s bonusovým trailerom, ktorý bol premietaný ešte na New York Comic Cone.

Nový trailer na Batman Ninja

Žiadna oficiálna synopsa alebo popis filmu vydané neboli. Príbeh sa však bude točiť okolo Batmana, ktorý sa nachádza vo feudálnom Japonsku nie len s jeho spojencami ako Alfred, Nightwing, Red Hood, Red Robin a Robin, ale aj s jeho najväčšími nepriateľmi ako Joker, Harley Quinn, Penguin, Two-Face, Poison Ivy, Catwoman alebo Deathstroke. Ja osobne sa na film pozerám očami niekoho, kto má rád Batmana rovnako, ako aj anime. Práve preto si myslím, že to vyzerá šialene a som veľmi rád, že sa dočkáme Batmana aj z takéhoto pohľadu.

Trailer z New York Comic Conu

Režisérom anime je Junpei Mizusaki, zatiaľ čo sa o scenár postaral Kazuki Nakashima. Originálny dizajn postáv má na starosti Takashi Okazaki a zaujímavú hudbu vytvoril Yugo Kanno. Batmanovi svoj hlas zapožičal Koichi Yamadera (Dragon Ball Super, Ghost in the Shell), zatiaľ čo Jokera nadaboval Wataru Takagi. Nebojte, ani nám tieto mená nič nehovoria, no určite im držíme palce. Pre domáce nosiče ako DVD alebo Blu-ray sa dočkáme aj anglického dabingu. Anime sa do japonských kín a ku nám domov dostane už v roku 2018.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -