FilmyTrailery

SHAZAM! novým trailerom láme kliatbu DC filmov! Uvidíme konečne poriadne vtipnú komiksovku?

Prvý trailer na film SHAZAM!

Spoločnosť Warner Bros. prišla na Comic-Con 2018 v San Diegu s ozajstnou bombou! Hlavným bodom ich programu je jedinečný Shazam!, ktorý z prvej ukážky vyzerá úžasne. Všetko nasvedčuje tomu, že práve tento film očistí meno univerzu DCEU. Zatiaľ to totižto vyzerá tak, že sa môžeme tešiť na naozaj zábavnú akčnú komiksovku, ktorá sa neberie príliš vážne!

Režisér David F. Sandberg dáva filmovú podobu príbehu, v ktorom mladý chlapec menom Billy Batson (Asher Angel) dostane schopnosť meniť sa na silného superhrdinu. Ten je privolaný ikonickým zvolaním Shazam!, po čom sa mladý chlapec zmení na vyrysovaného chlapíka so silou Supermana. Toho mimochodom hrá Zachary Levi, ktorému rola padla ako vyšitá.

Práve on by sa mal nachádzať v centre revolúcie DCEU. Ako všetci vieme, univerzum sa v minulosti už stretlo s vlnami kritiky a niečo také ako priazeň fanúšikov ani veľmi dobre nepozná. V budúcnosti by sa však všetko malo zmeniť a nakopnúť by to mal práve Shazam!, ktorý do nesympatickej temnoty prinesie úsmev a farbu.

Prvá oficiálna fotka z filmu Shazam

Zdroj: ew.com

Shazam! sa blíži. Čo na neho zatiaľ vravíte? Dokáže podľa vás Zachary Levi a príjemnejší scenár zachrániť ruiny DCEU? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Pridaj komentár