SeriályTrailery

Trailer na štvrtú sériu seriálu Riverdale odhaľuje desivý osud pre Jugheada

Tento článok obsahuje SPOILERY z tretej série seriálu Riverdale. Pokiaľ ste ju teda ešte nevideli, tak si článok prečítajte neskor.

Pokiaľ ste milovníci seriálov so špecifickým žánrom “tínedžerská dráma”, tak vám určite neunikli tituly ako Teen Wolf, Upírske denníky, 13 Reasons Why či práve Riverdale. Posledný spomenutý pochádza z dielne stanice CW a je synonymom slova klišé. To však nič nemení na tom, že sledovať život žiakov z Riverdale High naozaj milujeme.

seriál Riverdale

Zdroj: geekexchange.com

Pokiaľ si dobre pamätáte, tak tretia séria skončila naozaj otvoreným koncom. Archie, Betty a Veronica stáli v spodnom prádle okolo ohniska, zaliati v krvi a celí roztrasení. Všetko nasvedčovalo tomu, že partia pálila Jugheadovu ikonickú čiapku.

Trailer na štvrtú sériu seriálu Riverdale

Stanica CW tak zverejnila trailer na štvrtú sériu, ktorá započne už 9. októbra. Videli sme v ňom všetko, čo nemôže chýbať v poriadnom dobrodružstve v mestečku Riverdale – sex, násilie a ďalšie temné záhady. Dostali sme aj krátky pohľad na následky finálne tretej série.

Vyzerá to tak, že Jugheada čaká v štvrtej sérii naozaj desivý osud. V jednej scéne ho vidíme s Archiem, Betty a Veronicou úplne v poriadku, zatiaľ čo v tej ďalšej je pochovaný zaživa. Naši obľúbení hrdinovia sa taktiež dostali do posledného ročníka strednej školy a už o deväť mesiacov sa skončí ich život, aký teraz poznajú.

Tak čo, tešíte sa na štvrtú sériu seriálu Riverdale? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: digitalspy.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  SeriályTrailery

  Na Apple TV+ prichádza hororový seriál Servant od M. Night Shyamalana

  OdporúčameSeriályTrailery

  Captain America je zombie v prvej ukážke na animovaný MCU seriál What If...?

  FilmyTrailery

  Po sťažnostiach sa Ježko Sonic predstavuje v ukážke s novým dizajnom

  FilmyTrailery

  Animovaný Scooby-Doo film so Zacom Efronom vás roztopí prvou ukážkou

  Pridaj komentár