Trailer na štvrtú sériu seriálu Riverdale odhaľuje desivý osud pre Jugheada

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Tento článok obsahuje SPOILERY z tretej série seriálu Riverdale. Pokiaľ ste ju teda ešte nevideli, tak si článok prečítajte neskor.

Pokiaľ ste milovníci seriálov so špecifickým žánrom „tínedžerská dráma“, tak vám určite neunikli tituly ako Teen Wolf, Upírske denníky, 13 Reasons Why či práve Riverdale. Posledný spomenutý pochádza z dielne stanice CW a je synonymom slova klišé. To však nič nemení na tom, že sledovať život žiakov z Riverdale High naozaj milujeme.

seriál Riverdale
Zdroj: geekexchange.com

Pokiaľ si dobre pamätáte, tak tretia séria skončila naozaj otvoreným koncom. Archie, Betty a Veronica stáli v spodnom prádle okolo ohniska, zaliati v krvi a celí roztrasení. Všetko nasvedčovalo tomu, že partia pálila Jugheadovu ikonickú čiapku.

Trailer na štvrtú sériu seriálu Riverdale

Stanica CW tak zverejnila trailer na štvrtú sériu, ktorá započne už 9. októbra. Videli sme v ňom všetko, čo nemôže chýbať v poriadnom dobrodružstve v mestečku Riverdale – sex, násilie a ďalšie temné záhady. Dostali sme aj krátky pohľad na následky finálne tretej série.

Vyzerá to tak, že Jugheada čaká v štvrtej sérii naozaj desivý osud. V jednej scéne ho vidíme s Archiem, Betty a Veronicou úplne v poriadku, zatiaľ čo v tej ďalšej je pochovaný zaživa. Naši obľúbení hrdinovia sa taktiež dostali do posledného ročníka strednej školy a už o deväť mesiacov sa skončí ich život, aký teraz poznajú.

Tak čo, tešíte sa na štvrtú sériu seriálu Riverdale? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: digitalspy.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -