Tretia séria seriálu Cobra Kai má nový oficiálny trailer, ktorý nám sľubuje aj návrat starých známych postáv

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Zostanú postavy z filmu Karate Kid nepriatelia aj po všetkých tých rokoch? Seriál Cobra Kai nám už svojou treťou sériou odpovie aj na túto otázku. Seriál, ktorý najprv vychádzal na platforme YouTube Premium a teraz jeho práva prešli pod Netflix, nás v januári poteší novou sériou. Do premiéry však ostáva ešte zhruba mesiac a na navnadenie nám tvorcovia odhalili nový trailer na tretiu sériu seriálu Cobra Kai.

Druhá séria skončila naozaj napínavo a veľa fanúšikov sa preto nemohlo dočkať pokračovania a ďalšej série. Na konci druhej série sa totižto strhla v škole veľká bitka medzi priaznivcami Cobry Kai a Miyagi-Do, ktorá skončila ťažkými zraneniami jednej z hlavných postáv, Miguela. Nebolo dokonca ani isté, či prežije, no nový trailer nám to s určitosťou potvrdil.

Trailer na tretiu sériu seriálu Cobra Kai

Trailer nám ukázal, čo môžeme čakať od tretej série. Ako sme sa dozvedeli už skôr z teaser traileru, Miguel ťažký pád prežil a zobudil sa z kómy. Nohy mu ale zjavne nepracujú tak ako predtým a tak je pod vedením svojho senseia Johnnyho nútený začať trénovať a naučiť sa opäť chodiť. Miguel si teda asi v tejto sérii ani veľa nezabojuje, no budú tam ďalší, ktorí ho zastúpia.

Z traileru je jasné, že spory medzi dvoma karate klubmi sa čím ďalej, tým viac stupňujú, k čomu určite prispelo aj to, že Johnnyho dojo prevzal Kreese, ktorý nepozná zľutovanie. Aby sa mu postavili, Daniel LaRusso navrhne Johnnymu, aby odhodili svoje staré spory a začali spolupracovať. Amanda LaRusso si robila srandu, že sa z nich stávajú „Tango a Cash“.

cobra kai
Zdroj: metro.co.uk

Jedna z posledných vecí, ktorú sme sa z traileru dozvedeli, je aj návrat starých postáv z druhého filmu. Chozen, Danielov starý nepriateľ, a Kumiko, Danielova stará láska, sa obaja ukázali v traileri. Daniel sa asi rozhodne dozvedieť viac o bojovom štýle Miyagi-Do a pôjde do domoviny tohto bojového umenia, ktorým je Japonsko. Tam by sa s nimi dvoma mal stretnúť.

3. séria už čoskoro, 4. séria sa plánuje natáčať

Seriál po tom, ako prešiel pod krídla Netflixu, nabral na popularite. Stalo sa tak toto leto a tento úspech iba potvrdil tvorcov v tom, že má význam tento seriál robiť aj naďalej. Bola preto ohlásená okrem tretej aj štvrtá séria. O nej toho známeho ešte veľa nie je, no nedávno tvorcovia oznámili, že by sa čoskoro mala začať natáčať. Dátum jej premiéry zatiaľ nepoznáme.

cobra kai
Zdroj: cosmicbook.news

To ale nemôžeme povedať o dátume premiéry tretej série, pretože ten je stanovený na 8. januára 2021. Platforma Netflix pridáva všetky epizódy série naraz a tak si nedočkavci budú môcť pozrieť celých 10 nových častí série aj cez jeden víkend. Oficiálny trailer nás, fanúšikov, určite veľmi navadil na tretiu sériu a teraz už len treba dúfať, že tento mesiac zbehne naozaj rýchlo.

Ako sa vám páčil trailer na tretiu sériu seriálu Cobra Kai? Tešíte sa na novú sériu? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -