Novinárom sa podarilo tajne odfotiť až tri nové Mercedesy! Ako vyzerajú?

Nenechajte si ujsť

Tri nové Mercedesy

Novinárom sa podarilo tajne odfotiť až tri nové Mercedesy. Jedná sa o 2022 Mercedes EQE – elektrické SUV, ktoré sa podarilo zaznamenať po prvýkrát, 2021 Mercedes triedy C a v neposlednom rade nový Mercedes triedy S, ktorý príde na trh už tento rok. Ten sa dokonca podarilo zachytiť takmer bez kamufláže.

2022 Mercedes EQE

EQE bude ďalšie auto z radu plne elektrických SUV, ktoré však na trh príde až v roku 2022. Celú elektrizáciu Mercedesov začalo taktiež SUV, EQC, nástupca GLC-čka a koncom tohto roka by sme sa mali dočkať predstavenia ďalších elektromobilov, a to EQA a EQB. Zatiaľ sa o EQE moc nevie, no hovorí sa, že na plné nabitie by elektromobil mal zájsť až 600 kilometrov.

tri nové Mercedesy
Zdroj: autoexpress.co.uk

2021 trieda C

Mercedes triedy C, ktorý bude dostupný už v roku 2021, prinesie mnoho noviniek. Tie najzaujímavejšie budú zrejme interiérové, keďže ako aj nová trieda S, bude mať nový infotainment. Dostaneme sa aj k novej stredovej obrazovke, ktorá bude ovládateľná gestami.

tri nové Mercedesy
Zdroj: autoexpress.co.uk

2020 trieda S

Najluxusnejší rad Mercedesov sa taktiež dočká obmeny. Tým, že S-kový automobil by sa mal dostať na trh už tento rok, je o ňom taktiež viac informácií. No a najmä fotografie, na ktorých je už ukázaný skoro celý.

tri nové Mercedesy
Zdroj: autoexpress.co.uk

Čo sa týka motorickej stránky budeme si môcť klasicky vybrať ako medzi spaľovacími motormi, tak aj či budeme chcieť v aute plug-in hybrid, alebo 48 voltový mild-hybrid. Čisto elektrický automobil radu S zatiaľ nedostaneme, no príde už čoskoro v podobe EQS.

Čo sa týka interiéru, tak isto ako v triede C sa dostávame k novému infotainmentu. v strede auta nás ohúri najmä nová 12,8-palcová obrazovka.

tri nové Mercedesy
Zdroj: autoexpress.co.uk

Taktiež boli pridané zaujímavé bezpečnostné vylepšenia. Napríklad ak v noci budeme chcieť dosiahnuť v tme a za jazdy na niečo, čo sme si odložili na sedačke spolujazdca a nakloníme sa tam, automaticky sa nám tam rozsvietia LED svetlá.

Čo hovoríte na tri nové Mercedesy, ktoré sa podarilo odfotiť? Dáte niektorému z nich šancu?

Zdroje: autoexpress.co.uk, autoexpress.co.uk, autoexpress.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -