Únik informácií z filmu Wonder Woman 1984 odhaľuje zaujímavé detaily!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Odklad premiéry očakávaného filmu Wonder Woman 1984 od režisérky Patty Jenkins zapríčinil to, že o ňom nepoznáme takmer žiadne bližšie informácie. V dohľadom čase sa pravdepodobne nedočkáme ani prvej ukážky, keďže film vychádza až 4. júna 2020.

Každopádne, veľmi zaujímavé informácie nám prezradil najnovší únik, ktorý však nie je ničím podložený. Presnejšie hovorí o prekvapivej zápletke a taktiež nových detailoch o postavách. Článok teda obsahuje potencionálne spoilery, ktoré sa nakoniec môžu, ale aj nemusia vyplniť. Pokiaľ teda súhlasíte s čítaním na vlastné riziko, tak sa na to poďme pozrieť!

Wonder Woman 2 odhaľuje oficiálny názov aj prvé fotky!
Zdroj: elitedaily.com

Uniknuté informácie z Wonder Woman 1984

Už nejaký ten piatok vieme, že sa bude film odohrávať počas Studenej vojny. Podľa uniknutých informácií sme sa dozvedeli, že Diana Prince (Gal Gadot) bude figurovať ako špiónka. Jej úlohou bude dostať „zlého ruského špióna“. Počas týchto udalostí už bude uznávanou a známou hrdinkou, čo sa bije s udalosťami filmu Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti. Podľa jej interakcií s Brucom Waynom totižto vieme, že bola utajovaná.

Veľa zaujímavých detailov sme sa dozvedeli o postave Maxwell Lord. Už niekoľkokrát sme sa o tomto charaktere dopočuli, že ho stvárni herec Pedro Pascal (Game of Thrones, Narcos). Štúdio Warner Bros. to zatiaľ síce oficiálne nepotvrdilo, no viacmenej je to jasné. V tomto filme však bude Lord iný, ako ho poznáme z komiksov. Tam sa po jeho kontakte s mimozemšťanmi stal meta-človek, ktorý dokáže manipulovať s mysľou.

Pedro Pascal vo Wonder Woman 2
Zdroj: youtube.com

Naopak, vo filme by mal mať schopnosť plniť priania. Áno, presne ako Džin z Aladina. Každopádne, každé z týchto prianí bude niečo „stáť“. Maxwell Lord bude kľúčom aj k iným, veľmi dôležitým postavám: Steve Trevor (Chris Pine) a Cheetah (Kristen Wiig).

Herečka Kristen Wiig si zahrá Barbaru Minervu, ženu, ktorej idolom je práve Wonder Woman a chce byť ako ona. Neskôr teda stretne Lorda, ktorý jej toto prianie splní a premení ju na Cheetah. Bohužiaľ, jej beštiálna strana sa vymkne z pod kontroly, čo ju premení na záporáčku a pošle ju to temnou cestou.

Zdroj: geekgirlworld.com

Lord privedie späť medzi živých aj Trevora, starú lásku Diany Prince. Zatiaľ však netušíme, koho želanie ho oživí. Ale vieme, že v nejakej časti filmu sa do Trevorovho tela so svojou dušou prevtelí práve Lord. Takže áno, bude to veľmi zaujímavé.

Samotná marketingová kampaň sa podľa slov režisérky nespustí až do decembra. Takže tieto uniknuté informácie sú zatiaľ všetkým, čo máme!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -