AKTUÁLNE: Avengers: Endgame sa vracia do kín s POTITULKOVOU SCÉNOU!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

UPDATE: Portál ComicBook potvrdil, že znova vydaný Avengers: Endgame nebude obsahovať len potitulkovú scénu, ale aj nové, doteraz nezverejnené zábery.

Takzvaný súboj titánov… Avengers: Endgame vs Avatar je napínavý boj medzi dvoma veľkolepými titulmi, ktoré bojujú o titul najúspešnejšieho filmu všetkých čias. Teda, lepšie povedané, Marvel útočí a Na’vi sa obraňujú. Už to vyzeralo, že superhrdinovia nakoniec nezískajú prvenstvo vo filmových tržbách, no štúdio teraz prišlo s novou taktikou, ktorú odhalil Kevin Feige!

avengers: endgame potitulkove sceny
Zdroj: screenrant.com

Avengers: Endgame sa vracia s potitulkovou scénou!

Toto povedal Kevin Feige, šéf Marvel Studios:

„Nejde o predĺženú verziu, ale už onedlho pôjde do kín verzia v rámci marketingu so zopár novými vecami na konci filmu. Ak zostanete a pozriete si ho, po titulkoch uvidíte vymazanú scénu, malé vyjadrenie pocty a zopár prekvapení. Bude to budúci víkend (28. jún).“

Vyjadrenie Feigeho pochádza z rozhovoru s portálom Screenrant pri príležitosti žurnalistickej oslavy filmu Spider-Man: Ďaleko od domova. Informáciu prinášajú aj ďalšie portály, ako napríklad vyššie spomenutý ComicBook. Samozrejme, motivácia k navráteniu Avengers: Endgame do kín s potitulkovou scénou je vcelku jasná. Ide o peniaze.

kevin feige čo bude po avengers: endgame
Zdroj: syfy.com

Geniálny marketingový ťah

Tých si už najnovšia tímovka od Marvel Studios zarobila vcelku dosť. Veď len behom prvých dní si dokázala zarobiť neskutočnú sumu a prekonala 1 miliardu amerických dolárov. Dodnes má počin na konte už 2,743 miliardy dolárov, čím takmer získal titul najzárobkovejšieho filmu všetkých čias. Stále však neprekonal Avatara, ktorý si takmer dekádu dozadu spokojne zarobil 2,787 miliardy dolárov. Je teda medzi nimi rozdiel 44 miliónov, čo naozaj nie je veľa.

Práve navrátenie filmu Avengers: Endgame do kín s potitulkovou scénou, ktorá tam pôvodne nebola, by mohlo stačiť na to, aby si predsa len získal ono osudové prvenstvo. Otázkou je len, či to bolo dlhšie plánované, alebo ide o samotný titul, ktorým sa štúdiá Disney a Marvel budú chváliť. Predsa len, mať na svojej sérii filmov nálepku „najúspešnejší v histórii“ by im nebolo na škodu.

tržby avengers: endgame
Zdroj: stickpng.com, imgur.com

Zatiaľ nemáme k dispozícii všeobecnejšie informácie. Taktiež netušíme, či to platí len pre USA, alebo si potitulkovú scénu pozrú aj diváci zo zvyšku sveta. Osobne pochybujem, že na Slovensku ju uvidíme na vlastné oči. Nemusí nám to však byť ľúto, keďže dosť možno pôjde „len“ o ukázanie vymazanej scény, ktorá nesúvisí s budúcnosťou MCU. Taktiež je pravdepodobná nejaká montáž na poctu zosnulého Stana Leeho. Možné je ale všetko…

Čo si o tom myslíte? Ide podľa vás o zúfalý krok štúdia Marvel, ako pre Avengers: Endgame získať titul najzárobkovejšieho filmu všetkých čias? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: boxofficemojo.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -