Vychutnajte si kúsok z najnovšieho filmu Christophera Nolana. Úvodnú scénu filmu Tenet si teraz môžete pozrieť aj na YouTube

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Úvodná scéna pre film Tenet na Youtube

Napriek negativite tohto roka sme sa dočkali jedného úžasného momentu, ktorý nám priniesol úsmevy na tváre. A tým bol film Tenet. Najnovší film od režiséra Christophera Nolana sa tento týždeň konečne dostane do obchodov na Blu-ray. Okrem toho sa však úvodná scéna pre film Tenet objavila na YouTube.

Film Tenet rozpráva svoju teóriu o konci sveta. Hlavnú postavu si zahral John David Washington. Aby zabránil apokalypse, skúma samotný čas a príde na to, ako sa vracať v čase a napraviť isté problémy. Spozná aj priateľa, ktorý ho pozná z budúcnosti a vrátil sa, aby mu pomohol. Toho si zahral Robert Pattinson.

dĺžka filmu tenet
Zdroj: reddit.com

Oficiálna synopsa a video

Obsah tohto filmu sa naozaj ťažko zhŕňa do pár viet, keďže sa v ňom toho deje naozaj veľa a niekedy prebiehajú aj dve dejové a časové línie naraz. Možnože vám však pomôže oficiálna synopsa pre film:

„John David Washington je novým Protagonistom v originálnom sci-fi akčnom filme od Christophera Nolana menom „Tenet.“ Ozbrojený iba jediným slovom – Tenet – a bojujúci o prežitie celého sveta, Protagonista cestuje cez temný svet internacionálnej špionáže na misiu, ktorá odhalí niečo, čo prekračuje obyčajný čas. Nejde však o cestovanie v čase. Ide o inverziu. Medzinárodné zloženie hercov filmu „Tenet“ taktiež obsahuje Roberta Pattinsona, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Aarona Taylor-Johnsona, Clémence Poésy, spolu s Michaelom Caineom a Kennethom Branaghom.“

Ak ste Tenet ešte nevideli a váhate, či si pod stromček kúpiť DVD alebo Blu-ray, šesť-minútové video, ktoré obsahuje začiatok filmu, vám môže pomôcť sa rozhodnúť. Úvodnú scénu pre film Tenet v podobe Youtube videa si môžete pozrieť pod týmto odstavcom.

Videli ste film Tenet? Čo hovoríte na jeho verejne prístupnú úvodnú scénu? Vaše dojmy nám zanechajte v komentároch. 

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -