Filmy

Scenár na samostatný film o mutantke X-23 sa oficiálne začal písať! Vráti sa Dafne Keen?

Chceli by ste vidieť film o X-23 s Dafne Keen v hlavnej roli?

Tak povedzte, už ste sa s koncom Logana vyrovnali, alebo váš ešte stále trápi? Nuž, nech trápi netrápi, ani jeden z vás sa tento rok nemohol sťažovať na Wolverinovú náhradu. Jej meno už teraz všetci dobre poznáme, ide o jedinečnú mutantku X-23, ktorú skvelo stvárnila mladá Dafne Keen. Po konci Logana ste sa určite pýtali: Čo teraz?! Nuž, zdá sa, že sme pre vás našli odpoveď. Scenár na film o X-23 je totižto vo výrobe.

A nie len, že sa píše, píše sa kvalitne. Napísať tento scenár prišiel samotný James Mangold, režisér Logana. Na pomoc si dokonca zobral Craiga Kyla, ktorý postavu X-23 v komiksoch vymyslel. Dávajte ale pozor! Ohlásenie písania scenára totiž neznamená, že sa automaticky bude film točiť. O všetkom totiž rozhodne až štúdio. Treba sa však pozrieť na fakty, ktoré nám vravia jasne. Ak bude scenár dobrý, točiť sa začne. Prečo? Nuž, Logan tento rok vystrelil štúdio 20th Century Fox naozaj vysoko, či už finančne alebo s ohlasmi od kritikov. Je teda jasné, že ak sa bude dať úspech zopakovať, štúdio pre to urobí všetko čo môže. Mali by sme sa však tešiť?

Logan

Úžasná Dafne Keen ako Laura (X-23). Zdroj: wall.alphacoders.com

Nuž, ak ste komiksový fanúšik, určite áno. Ak ste ale skôr filmový fanúšik, a postavu si zamilovali hlavne kvôli jej predstaviteľke, tak vás asi sklameme. Nie je samozrejme nič potvrdené, no vyzerá to tak, že potenciálny film by sa sústredil skôr na dospelejšiu Lauru. Avšak, to by neznamenalo, že Dafne Keen by sa vo filme nemohla objaviť. Režisér ju dokonca tak obdivoval, že ja by som plán s malou X-23 určite ešte nevylučoval! Každopádne, asi každý fanúšik sa po tejto správe určite potešil. My však napríklad ešte stále nemôžme uveriť, že Hugh Jackman v roli Wolverina nadobro skončil.

Chceli by ste film o X-23? Priali by ste si v ňom vidieť malú Dafne Keen? Aký je váš názor na Logana po siedmych mesiacoch od zverejnenia? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár