Scenár na samostatný film o mutantke X-23 sa oficiálne začal písať! Vráti sa Dafne Keen?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najčítanejšie za 7 dní

Chceli by ste vidieť film o X-23 s Dafne Keen v hlavnej roli?

Tak povedzte, už ste sa s koncom Logana vyrovnali, alebo váš ešte stále trápi? Nuž, nech trápi netrápi, ani jeden z vás sa tento rok nemohol sťažovať na Wolverinovú náhradu. Jej meno už teraz všetci dobre poznáme, ide o jedinečnú mutantku X-23, ktorú skvelo stvárnila mladá Dafne Keen. Po konci Logana ste sa určite pýtali: Čo teraz?! Nuž, zdá sa, že sme pre vás našli odpoveď. Scenár na film o X-23 je totižto vo výrobe.

A nie len, že sa píše, píše sa kvalitne. Napísať tento scenár prišiel samotný James Mangold, režisér Logana. Na pomoc si dokonca zobral Craiga Kyla, ktorý postavu X-23 v komiksoch vymyslel. Dávajte ale pozor! Ohlásenie písania scenára totiž neznamená, že sa automaticky bude film točiť. O všetkom totiž rozhodne až štúdio. Treba sa však pozrieť na fakty, ktoré nám vravia jasne. Ak bude scenár dobrý, točiť sa začne. Prečo? Nuž, Logan tento rok vystrelil štúdio 20th Century Fox naozaj vysoko, či už finančne alebo s ohlasmi od kritikov. Je teda jasné, že ak sa bude dať úspech zopakovať, štúdio pre to urobí všetko čo môže. Mali by sme sa však tešiť?

Logan
Úžasná Dafne Keen ako Laura (X-23). Zdroj: wall.alphacoders.com

Nuž, ak ste komiksový fanúšik, určite áno. Ak ste ale skôr filmový fanúšik, a postavu si zamilovali hlavne kvôli jej predstaviteľke, tak vás asi sklameme. Nie je samozrejme nič potvrdené, no vyzerá to tak, že potenciálny film by sa sústredil skôr na dospelejšiu Lauru. Avšak, to by neznamenalo, že Dafne Keen by sa vo filme nemohla objaviť. Režisér ju dokonca tak obdivoval, že ja by som plán s malou X-23 určite ešte nevylučoval! Každopádne, asi každý fanúšik sa po tejto správe určite potešil. My však napríklad ešte stále nemôžme uveriť, že Hugh Jackman v roli Wolverina nadobro skončil.

Chceli by ste film o X-23? Priali by ste si v ňom vidieť malú Dafne Keen? Aký je váš názor na Logana po siedmych mesiacoch od zverejnenia? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -