Koniec roka sa pomaly ale isto blíži a sním prichádzajú aj rôzne zoznamy najlepších filmov a seriálov za tento rok. Medzi ne patrí napríklad TOP 10 filmov roku 2017 podľa portálu IMDb alebo najvyhľadávanejšie filmy a seriály na Google tohto roku. Svoj zoznam najobľúbenejších seriálov v roku 2017 má aj známy slovenský YouTuber Gogo, ktorý ho prezradil v najnovšom videu. Taktiež sa zmienil o jeho troch obľúbených vianočných filmoch, ktoré si počas týchto sviatkov určite nenechá ujsť! Poďme sa teda pozrieť na 10 najobľúbenejších seriálov roku 2017 YouTubera GoGoManTV! Nachádza sa medzi zmienenými seriálmi aj váš obľúbenec?

YouTuber GoGo a jeho seriálová TOP 10

10Pustina

Pustina
Zdroj: blesk.cz

9Westworld

Westworld
Zdroj: sky.com

8Malá Veľká Británia/Little Britain

Little Britain
Zdroj: comedy.co.uk

7Dexter

Dexter
Zdroj: followingthenerd.com

6Californication

californication
Zdroj: returndates.com

5Taboo

Tom Hardy Tetovanie
Zdroj: screenrant.com

4Mad Men

Mad Men
Zdroj: amc.com

3Mladý Pápež/The Young Pope

Mladý pápež
Zdroj: independent.co.uk

2Last Week Tonight

Last Week Tonight
Zdroj: vulture.com

1Hra o tróny/Game of Thrones

Siedma séria Game of Thrones
Zdroj: forbes.com

“Môj TOP 10 list seriálov, ktoré som v roku 2017 videl/plánujem pozrieť a ich krátky opis. Dúfam, že vás týmto videom navnadím na ich sledovanie, keď už začalo toľko kvalitných produkcii za posledné roky vznikať. Osobne ma sledovanie seriálov začalo baviť viac ako filmy, pretože poskytujú oveľa väčší priestor na rozvoj charakterov a samotný príbeh. Vďaka službám ako je HBO sú rozpočty na ich produkciu naozaj veľké a kvalitná forma tomu zodpovedá ;)”

Gogove obľúbené vianočné filmy

Ako sme sa z videa teda mohli dozvedieť, Gogo niektoré zo seriálov už videl, no niektoré sa ešte stále chystá pozrieť. Samozrejme, ide o očividnú reklamu na službu HBO GO, no jeho výber je určite kvalitný. Kúsky ako Game of Thrones alebo Westworld predsa patria aj medzi naše najobľúbenejšie. A ktoré sú teda jeho najobľúbenejšie vianočné filmy? Medzi ne patrí Grinch s Jimom Carreym, nádherný animák Polárny Expres a nakoniec vianočná klasika – Sám doma. Čo hovoríte na jeho výber seriálov a filmov? Pokiaľ sa o vybratých seriáloch chcete dozvedieť viac, celé video nájdete pod našim článkom!

1 komentár

Pridaj komentár