Seriály

YouTuber GoGo nám prezradil jeho TOP 10 seriálov za rok 2017 a najobľúbenejšie vianočné filmy!

Koniec roka sa pomaly ale isto blíži a sním prichádzajú aj rôzne zoznamy najlepších filmov a seriálov za tento rok. Medzi ne patrí napríklad TOP 10 filmov roku 2017 podľa portálu IMDb alebo najvyhľadávanejšie filmy a seriály na Google tohto roku. Svoj zoznam najobľúbenejších seriálov v roku 2017 má aj známy slovenský YouTuber Gogo, ktorý ho prezradil v najnovšom videu. Taktiež sa zmienil o jeho troch obľúbených vianočných filmoch, ktoré si počas týchto sviatkov určite nenechá ujsť! Poďme sa teda pozrieť na 10 najobľúbenejších seriálov roku 2017 YouTubera GoGoManTV! Nachádza sa medzi zmienenými seriálmi aj váš obľúbenec?

YouTuber GoGo a jeho seriálová TOP 10

Pustina

Pustina

Zdroj: blesk.cz

Westworld

Westworld

Zdroj: sky.com

Malá Veľká Británia/Little Britain

Little Britain

Zdroj: comedy.co.uk

Dexter

Dexter

Zdroj: followingthenerd.com

Californication

californication

Zdroj: returndates.com

Taboo

Tom Hardy Tetovanie

Zdroj: screenrant.com

Mad Men

Mad Men

Zdroj: amc.com

Mladý Pápež/The Young Pope

Mladý pápež

Zdroj: independent.co.uk

Last Week Tonight

Last Week Tonight

Zdroj: vulture.com

Hra o tróny/Game of Thrones

Siedma séria Game of Thrones

Zdroj: forbes.com

“Môj TOP 10 list seriálov, ktoré som v roku 2017 videl/plánujem pozrieť a ich krátky opis. Dúfam, že vás týmto videom navnadím na ich sledovanie, keď už začalo toľko kvalitných produkcii za posledné roky vznikať. Osobne ma sledovanie seriálov začalo baviť viac ako filmy, pretože poskytujú oveľa väčší priestor na rozvoj charakterov a samotný príbeh. Vďaka službám ako je HBO sú rozpočty na ich produkciu naozaj veľké a kvalitná forma tomu zodpovedá ;)”

Gogove obľúbené vianočné filmy

Ako sme sa z videa teda mohli dozvedieť, Gogo niektoré zo seriálov už videl, no niektoré sa ešte stále chystá pozrieť. Samozrejme, ide o očividnú reklamu na službu HBO GO, no jeho výber je určite kvalitný. Kúsky ako Game of Thrones alebo Westworld predsa patria aj medzi naše najobľúbenejšie. A ktoré sú teda jeho najobľúbenejšie vianočné filmy? Medzi ne patrí Grinch s Jimom Carreym, nádherný animák Polárny Expres a nakoniec vianočná klasika – Sám doma. Čo hovoríte na jeho výber seriálov a filmov? Pokiaľ sa o vybratých seriáloch chcete dozvedieť viac, celé video nájdete pod našim článkom!

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Seriály

  Finále desiatej série seriálu The Walking Dead sa kvôli koronavírusu oneskorí. Kedy ho uvidíme?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Seriály

  Nová mysteriózna séria z počiatkov Hollywoodu je na obzore

  Seriály

  Seriály založené na knihách, ktoré musíte aspoň raz v živote vidieť

  Pridaj komentár