TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených seriáloch #62

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Zaujímavé fakty o seriáloch #62

Poznáme ich takmer všetci a väčšina z nás ich už videla. Takmer nikto ale nevie, čo všetko sa odohrávalo za natočením týchto známych seriálov. Aj dnes ti preto predstavím 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených seriáloch, ktoré si takmer určite nevedel!

Breaking Bad

Jessie mal pôvodne zomrieť po deviatej epizóde, avšak tvorcovom sa naozaj páčilo, ako si herec Aaron Paul pretvoril túto postavu podľa seba.

film breaking bad
Zdroj: madmoneymonster.com

Game of Thrones

Sam Claflin, herec známy z filmov ako Hunger Games alebo Me Before You (Predtým ako som ťa spoznala) sa pôvodne uchádzal o rolu Jona Snowa, avšak neuspel. S Emiliou Clarke (Daenerys) si však neskôr zahral hlavnú rolu vo vyššie zmienenom filme – Me Before You.

fotky z 8. série game of thrones
Zdroj: in.style.yahoo.com

Arrow

V seriáli ste často mohli počuť spomenuté mesto Coast City. V komiksoch ide o domov Greena Lanterna, dlhoročného parťáka Olivera Queena a člena Justice League.

zaujímavé fakty o seriáloch
Zdroj: technobuffalo.com

Rick and Morty

Scenáristi si po rokoch písania v roku 2019 konečne našli novú prácu. Budú písať seriál o Lokim, ktorý sa bude nachádzať v Marvel Cinematic Universe.

Rick and Morty je oficiálne predĺžený
Zdroj: nerdist.com

Sopranovci

Bolo zakázané, aby herci robili hocakú improvizáciu pri hraní. Ak chceli niečo zmeniť, museli sa o tom poradiť so scenáristmi a tvorcami seriálu.

zaujímavé fakty o seriáloch
Zdroj: tvtropes.org

True Detective

Prvá séria mala v priemere 11.2 milióna divákov, vďaka čomu sa stala najsledovanejšou prvou sériou stanice HBO od čias Band of Brothers.

True Detective
Zdroj: bustle.com

Friends

Jennifer Aniston (Rachel) a Matthew Perry (Chandler) boli ešte pred seriálom dlhoročnými priateľmi. Žeby si vzájomne uistili miesta pri obsadzovaní?

zaujímavé fakty o seriáloch
Zdroj: vox.com

Narcos

Keď sa Pablo Escobar prvýkrát stretne s Fernandom Duqueom, povie mu, že nie je bohatý ale chudobný človek s peniazmi. Nejde ale o vymyslenú repliku scenáristov ale o citát držiteľa Nobelovej ceny, Gabriela Garciu Marqueza.

Zdroj: www.maxim.com

The Office

Počítače v seriáli boli napojené na internet a herci sa priznali, že častokrát keď netočili scény si v pozadí na nich čítali maily alebo prehliadali rôzne stránky.

Pôvodná zostava seriálu The Office z prvej série
Zdroj: screenertv.com

Simpsonovci

Všetci dabéri majú v kontraktoch zapísanú možnosť učinkovania v troch filmoch. Dočkáme sa teda konečne pokračovania Simpsonovcov vo filme?

TIP na seriál: Simpsonovci | Príbehy žltej rodinky a jej každodenné príhody
Zdroj: slashfilm.com

Zdroj: imdb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -