Uvidíme nové piesne? Zrodila sa hviezda dostane predĺženú verziu!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Koľko nových záberov uvidíme v predĺženej verzii filmu Zrodila sa hviezda?

Nastal čas vrátiť sa do kina! Rozšírená edícia filmu Zrodila sa hviezda sa totiž objaví v amerických kinách na ďalší celý týždeň. Táto hollywoodská dráma odštartovala svoju púť ešte minulý rok a stala sa hitom na všetkých jesenných festivaloch. Avšak film si tam nedokázal udržať svoje prvenstvo príliš dlho a tak sa celý projekt radšej sústredil na Oscarov. S ôsmimi nomináciami na 91. odovzdávaní Cien Akadémie, vrátanie najlepšieho filmu, sa im podarilo vyhrať aspoň jednu sošku. Tá sa na ich konte ocitla úplne zaslúžene, keďže bola za najlepšiu originálnu pieseň „Shallow.

zdroj: screenrant

Štúdio Warner Bros. a ich nový klenot Zrodila sa hviezda

Film zasiahol milióny divákov po celom svete a stal sa okamžitým hitom. Kritici ho taktiež chválili a nejeden z nich bol ohromený hereckými výkonmi hlavných postáv. Taktiež treba zdôrazniť herca Bradley Coopera, pre ktorého to bol režisérsky debut a podľa väčšiny sa vybral tým správnym smerom. Publikum snímku podporilo a tak si do dnešného dňa dokázala zarobiť krásnych 425,3 milióna dolárov, z celkového rozpočtu 36 miliónov. Štúdio Warner Bros. si teda uvedomilo, že na ich konte sa nachádza nové majstrovské dielo a preto dávajú filmu Zrodila sa hviezda ešte jednu šancu na striebornom plátne.

A Star Is Born
Zdroj: variety.com

Podľa zahraničných zdrojov sa začala rozšírená edícia filmu, predstavujúca 12 nových minút záberov, premietať v 1150 kinách na jeden týždeň. Táto púť sa začala 1.marca. Verejnosť si tak bude môcť film vychutnať ešte ďalšie dva dni. Týchto 12 minút bude zahŕňať aj predstavenie skladieb ako Black Eyes aAlibi. Nebude chýbať ani scéna, v ktorej Jackson Maine a Ally svetu predstavia novú skladbu s názvom Clover.

Warner Bros. sa teda rozhodlo pre ten správny víkend a film Zrodila sa hviezda tak opäť na krátky čas ovládol americké kiná. Záujem divákov potvrdila aj získaná cena Akadémie a živé vystúpenie Bradley Coopera a Lady Gaga na Oscaroch. Prvý menovaný umelec teda očividne réžiou našliapol tým správnym smerom a bude veľmi zaujímavé sledovať, s čím príde nabudúce. Možno sa aj on jedného dňa ocitne ako Oscarový víťaz a prevezme si cenu, po ktorej túži nejeden filmár.

Zdroj: screenrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -