Konečne! Názov desiatej série American Horror Story je odhalený a nás čaká viac než len jeden príbeh

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

Posledné týždne boli pre fanúšikov AHS poriadna jazda. Novinky prichádzali zo všetkých strán, ale tvorca Ryan Murphy stále odmietal prezradiť viac ohľadom hlavného námetu a názvu, ktorý by určite čo-to o deji prezradil. To sa však konečne zmenilo a najnovšia séria obľúbeného hororového seriálu American Horror Story si konečne vyslúžila svoj oficiálny názov!

Potvrdená lokalita s dvojitým prekvapením

Desiata séria bola kvôli pandémii posunutá až o celý rok, ale Murphy za tie mesiace nezaháľal a fanúšikom stále prinášal rôzne nápovede, ktoré by ich naviedli na správnu stopu. Najprv nám bol v plnej nádhere predvedený nový plagát, ktorý nasvedčoval, že sa vydáme na prieskum bájnych sirén žijúcich najmä v podmorskom svete. Preto sa následne objavili aj fotografie zo zákulisia natáčania, ktoré prebiehalo práve v blízkosti oceánu.

American Horror Story názov
Zdroj: popbuzz.com

Neprešlo ani pár týždňov od posledných správ a Murphy sa rozhodol do sveta vypustiť ďalšiu vzrušujúcu novinku cez svoj Twitter účet. Nedávno pridané krátke video oznámilo, že sa desiata séria bude volať American Horror Story: Double Feature. Tento názov rozhodne nikto z fanúšikov nečakal, ale aspoň nám tak potvrdzuje, že sa v budúcej sérii rozvinie nie len jeden hlavný príbeh, ale rovno dva! Pritom jeden z nich bude pôvodom z vôd a druhý zo súše.

Dve rozdielne príbehové línie sú určite nemalým prekvapením. Doterajšie série sa totižto zameriavali výhradne na prerozprávanie jednej myšlienky, ale odlišný koncept môže byť po toľkých sériách príjemnou zmenou. Ako budú tieto dva príbehy medzi sebou prepletené ešte nevieme, ale niektorí fanúšikovia sa môžu tešiť, že sa im potvrdili ich teórie o hlavnej lokalite deja. Natáčanie AHS sa začalo kvázi nedávno a je preto isté, že vysoko žiadané novinky (vrátane traileru) ešte len prídu.

Čo hovoríte na názov novej série American Horror Story? Vaše postrehy a názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -