Filmy

Akú online hru hral Thor v Avengers: Endgame? Dosť možno ste ju skúšali tiež!

Vyše 3-hodinová marvelovka, ktorá ukončila dlhoročnú púť našich hrdinov, mnohých z nás rozplakala. Ako sme však naznačili aj v našej recenzii, novinka popri tom všetkom dokázala poriadne pobaviť. Aj preto sa v nej objavilo viacero momentov, ktoré ocenia hlavne mladí diváci. Ten najväčší a dosť možno najvtipnejší však mal samotný Boh blesku. Samozrejme, okrem toho, akú hru hral Thor v Avengers: Endgame, vám v tomto článku neprezradíme nič z príbehu!

Film Thor 4

Zdroj: collider.com

Akú hru hral Thor v Avengers: Endgame?

Nová marvelovka nám podľa očakávaní ukázala zúfalých superhrdinov, ktorí boli zničení po boji s Thanosom. Po Infinity War sa s porážkou každý nezmieril svojim vlastným spôsobom, pričom samotný Thor mal k nášmu srdcu najbližšie.

Právoplatný kráľ Asgardu sa obrátil na pomoc od typických “liečiteľov” depresie – nezdravé jedlo, alkohol a hry. A aj keď Thor vo filme pôsobil tragicky, nedalo nám to a museli sme sa poriadne zasmiať, keď sa na filmovom plátne ukázal Fortnite. Áno, Thor je naozaj vášnivým hráčom tejto populárnej, no rovnako nenávidenej hry. To však nestačilo.

Výsledky The Game Awards 2018

Zdroj: epicgames.com

Pokiaľ ste už film videli, viete, kto sa s Thorom v scéne nachádzal, no pokiaľ to neviete, neprezradím vám to. Jedna z týchto postáv však pomohla vytvoriť jednu z najvtipnejších scén v Marveli. Keď sa mu totižto vo Fortnite nedarilo a opakovane ho zabíjal “Noobmaster69,” Thor vzal do rúk slúchadlá s mikrofónom a vyhrážal sa mu tým, že mu odtrhne prsty a napchá mu ich do zadku, pokiaľ v hre nedá pokoj jeho kamarátovi. Hej, tiež by som tomu neveril.

Prečo teda Marvel do najdôležitejšieho filmu MCU umiestnil takúto vtipnú scénu, ktorá vyzerá ako vystrihnutá z párodie alebo skeču SNL? Nuž, nielen že ňou pobavili milióny ľudí, ale taktiež ju využili vo svoj prospech – ku filmu Avengers: Endgame totižto spustili spoluprácu s herným štúdiom Epic Games, aby do Fortnite priniesli aktualizáciu inšpirovanú filmom!

Ak ste už film videli, ako ste v kine na túto scénu reagovali? No a pokiaľ ste sa o nej dozvedeli až teraz, čo na ňu vravíte? Veríte nám vôbec? Vaše názory a pocity nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: twitter.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Bude Disney dôvodom, že Deadpool stratí svoje krvavé "R" hodnotenie?

  FilmyTrailery

  Už čoskoro sa do kín dostane česko-slovenský kráľovský príbeh Posledná aristokratka. Pozerajte trailer

  FilmyOdporúčame

  Angelina Jolie má dôležitý odkaz pre všetkých, ktorí sa tešia na film Vládkyňa zla 2

  FilmyTrailery

  Robert Downey Jr. rozpráva so zvieratami v prvom traileri na film Dolittle

  Pridaj komentár