Anime Cyberpunk: Edgerunners príde na Netflix už v roku 2022. Čo o ňom vieme?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Anime Cyberpunk: Edgerunners

Prvú prezentáciu Night City Wire máme po kratšom odklade úspešne za sebou. Očakávaná hra Cyberpunk 2077 od poľského vývojárskeho štúdia CD Projekt odhalila nový štýlový trailer a taktiež svoju hrateľnosť v gameplay ukážke. Úplne neočakávaným bolo oznámenie sprievodného anime Cyberpunk: Edgerunners, ktoré sa na obrazovkách objaví až v roku 2022.

Pravdepodobne z toho dôvodu sme z neho nevideli žiadne zábery. Každopádne, anime vzniká v spolupráci Netflixu, vývojárov z CD Projekt a japonského animačného štúdia Studio Trigger. Tí majú na konte projekty ako napríklad Kill la Kill alebo Little Witch Academia. O hudbu sa postará skladateľ Akira Yamaoka, ktorého tvorbu ste mohli počuť v sérii Silent Hill.

Čo sa týka samotného príbehu, ten sa bude samozrejme odohrávať vo svete Cyberpunk 2077. Taktiež bude zasadený do mesta Night City, no rozpovie príbehy úplne iných postáv. Hlavnou postavou bude chlapec z ulice, ktorý sa snaží prežiť vo svete technológií a telesných modifikácií. V jeho živote mu neostáva nič iné, ako sa stať Edgerunnerom – nájomným zločincom, známym aj ako Cyberpunk.

Tešiť sa môžeme na 10 častí, o ktorých produkciu sa postará CD Projekt Red, o animáciu Studio Trigger, a o réžiu Hiroyuki Imaishi (Gurren Lagann, Kill la Kill, Promare). Pokiaľ vás zaujíma naše zhrnutie informácií z celej prezentácie vrátane príbehového a gameplay traileru hry, tak klikajte na odkaz priložený nižšie.

O všetkých informáciách ohľadom anime Cyberpunk: Edgerunners vás budeme včas informovať. Tak čo, tešíte sa na jeho príchod v roku 2022? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -